https://sbt-test.azurewebsites.net/lv/articles/e/grid-izkārtojums

Grid Izkārtojums uz Storyboard That

Ar Anna Warfield

Atrodiet šo resursu un vairāk, piemēram, mūsu speciālās izglītības kategorijā!

Kas ir režģis?

Grid Layout - salīdzināt un pretstatīt grafisko organizatorsStoryboard That ir maz dažādu izkārtojumu pieejams jūsu storyboards. Režģa izkārtojums ir formāta opcija, kas salīdzina priekšmetus pa divām asīm. Režģi bieži vien ir vislabākā izvēle statujokļiem ar lielu informāciju, jo režģi ir sakārtoti matricā. Lai vienkāršāk salīdzinātu, mēs iesakām izmantot T-Chart.


Režģi palīdz jums:

Pārtraucot režģa izkārtojumu


Grid - 3X2
Grid - 3X2

Piemērs


Izveidot Režģi  

Kreisās puses kolonna ar rindu nosaukumiem


Režģa izkārtojums atšķiras no tradicionālā izkārtojuma, atsevišķām lodziņu nosaukumiem papildus šūnām. Visām tīkla shēmām kreisajā pusē ir kolonna, kuru nevar noņemt. Priekšmeti, tēmas vai svarīgākie kritēriji ir jānorāda šīs slejas nosaukumu joslās. Virsrakstu joslas lielumu un pozīciju nevar mainīt, bet jūs varat brīvi izvēlēties fontu un krāsu. Atstājiet atstarpes lauku zem virsraksta tukša vai izmantojiet to, lai parāda vārda piemēru vai aprakstu virsrakstjoslā.

Lai gan jūs varat konfigurēt savu tīklu, tomēr izvēlaties, režģis tika izveidots tā, lai galvenie priekšmeti aizņemtu rindu nosaukumu joslas, un kritēriji vai piemēri aizpilda kolonnas. Lai iegūtu detalizētāku vai detalizētāku skrejlapu, izmantojiet apraksta lodziņus, lai izskaidrotu šūnā esošos attēlus.Izveidot Režģi  


Klases izmantošana: kā es varu izmantot režģa izkārtojumu manā klasē?

Tīkla izkārtojums ir ideāls, lai sniegtu informāciju diagrammas formātā. Zinātnisko eksperimentu datu vākšana, parādot literāros elementus ar piemēriem, faktorus, kas izraisa karu, matemātikas vārdnīca, salīdzinot argumentu divas puses un vēl visas iespējas ir iespējamas ar tīklu.

Mūsu skolotāju autori ir radījuši daudzas papildu iespējas režģa izkārtojumam. Jūs atradīsiet, ka šis izkārtojums ir ļoti noderīgs informācijas apkopošanai un rādīšanai vai progresa plānošanai, bet varbūt jūs atradīsiet vēl vairāk iespēju izmantot tīklu. Apskatiet mūsu ieteikumus.

Izmantojiet režģa izkārtojumu:

ELA Vēsture Svešvaloda STEM
  • Mainīt laiku
  • Uzlabotie salīdzinājumi
  • Teksta analīze
  • Novērojumi
  • Šķirošanas plāksnes
  • Informācijas apkopošanas grafiki


Angļu valodas māksla

Diagrammu informācija par rakstzīmēm vai literārām ierīcēm garu tekstu lasīšanas laikā vai pēc tās. Režģa izkārtojums ir lielisks atsauces ceļvedis vai pētījumu lapa.


Darbības piemērs
Izveidot Režģi  


Vēsture

Režģi ir lieliski grafiskie organizatori, ko izmanto, salīdzinot divu vai vairāku priekšmetu vairākas īpašības.


Darbības piemērs
Izveidot Režģi  


Svešvaloda

Ja mācā jaunu valodu, ir daudz jaunu vārdu, lai sekotu! Režģis ir ideāls vārdu konjugācijām ar vizuāliem piemēriem Storyboard That!


Darbības piemērs
Izveidot Režģi  


STEM (zinātne, tehnoloģija, inženierzinātne un matemātika)

Plānošana, izpēte, informācijas vākšana un daudz kas ir ideāli piemērots tīkla shēmai. Jūs varat arī izmantot manipulatīvus, organizējot fiziskos objektus uz iespiesta režģa statujetes!


Darbības piemērs
Izveidot Režģi  

Lai uzzinātu vairāk ideju par to, kā izmantot izklāsta panorāmas savā klasē, izskatiet dažus mūsu nodarbību plānus aktivitātēm, veidnes stāstuļus un daudz ko citu!

Piekļuve Storyboard That - ja vēl neesat noklikšķiniet šeit , lai sāktu savu divu nedēļu bezmaksas izmēģinājuma mūsu izglītības izdevumā.

Speciālās izglītības pieteikumi

Storyboard That ir jautri rīks ikvienam klasē, taču tas var būt īpaši noderīgs studentiem par IEP un 504 plāniem. Grafiskie organizatori ir veids, kā veidot vai vadīt studenta domāšanu. Režģa izkārtojums ir ideāls grafiku un digitālo stāstu izlikšanai ar nosaukuma šūnu.

Storyboard That ļauj radītājiem iekļaut attēlus, krāsas un tekstu savos grafiskajos rīkotājos. Ne visiem skolēniem ir zvaigžņu rokraksts vai zīmēšanas spējas. Stikla stila formāta iekļaušana digitālajā stāstījumā ļauj rokraksta spējām un talantu izcelšanai kļūt neatbilstošiem. Visi studenti galu galā ar grafisko organizētāju viņi var atskatīties uz vēlāk un joprojām spēj to saprast.Izveidot Režģi  

Tālāk ir minētas dažas papildu idejas par to, kā izmantot speciālās izglītības tīklam paredzēto sietu.


Lai iegūtu vairāk ideju par statuardu iekļaušanu speciālajā izglītībā, lūdzu, skatiet citus pantus, kas saistīti ar speciālo izglītību.
Attēlu Piedēvējumi


Palīdzēt Share Storyboard That!

Meklējat Vairāk?

Pārbaudiet pārējo mūsu Skolotājs ceļvežu un stundu plāniem!


Skatīt visus skolotāju resursus


Mūsu Plakāti par ZazzleMūsu Nodarbības uz Skolotājiem Skolotāju AtalgošanaiClever Logotips Google Klases Klases Logotips Student Privacy Pledge signatory
https://sbt-test.azurewebsites.net/lv/articles/e/grid-izkārtojums
© 2020 - Clever Prototypes, LLC - Visas tiesības aizsargātas.
Start My Bezmaksas Izmēģinājuma
Izpētiet Mūsu Rakstus un Piemēri

Biznesa resursi

Visi biznesa rakstiBiznesa veidnes

Filmu resursi

Filmu resursiVideo mārketings

Ilustrēti ceļveži

BiznessIzglītība
Pamēģiniet Citas Websites!

Photos for Class - Meklēt School-Safe, Creative Commons fotogrāfijas! (Tā pat Citē Jums!)
Quick Rubric - Viegli Marka un Share Great Looking rubrikām!
Dod citu valodu?

•   (English) Grid Layout   •   (Español) Diseño de Cuadrícula   •   (Français) Disposition de la Grille   •   (Deutsch) Gitterstruktur   •   (Italiana) Layout Della Griglia   •   (Nederlands) Rasterindeling   •   (Português) Esquema de Grade   •   (עברית) פריסת רשת   •   (العَرَبِيَّة) تخطيط الشبكة   •   (हिन्दी) जाली का नक्शा   •   (ру́сский язы́к) Макет Сетки   •   (Dansk) Grid Layout   •   (Svenska) Rutnätslayout   •   (Suomi) Kantaverkkoon   •   (Norsk) Grid Layout   •   (Türkçe) Izgara Düzeni   •   (Polski) Układ Siatki   •   (Româna) Dispunere Grilă   •   (Ceština) Layout Grid   •   (Slovenský) Rozloženie Mriežky   •   (Magyar) Rácsos Elrendezés   •   (Hrvatski) Izgled Rešetke   •   (български) Разпределение на Мрежата   •   (Lietuvos) Tinklelis Išdėstymas   •   (Slovenščina) Mreža Postavitev   •   (Latvijas) Grid Izkārtojums   •   (eesti) Grid Paigutus