https://sbt-test.azurewebsites.net/lv/articles/e/iestatījums-karti

Stāsta Iestatīšana: Iestatījumu Karšu Izmantošana

Ar Rebecca Ray

Atrodiet šo kopīgo kodolu saskaņoto resursu un vairāk līdzīgu tam mūsu pamatskolā , vidusskolas ELA un vidusskolas ELA kategorijās!


Vai jūs kādreiz esat sajutuši neapmierinātību ar stāstu, kas šķērso visu vietu? Vai arī cenšaties rīkoties, pārvietojoties no vienas vietas uz otru? Padomā par to, kā mūsu skolēni jūtas, lasot sarežģītus romānus ar vairākām rakstzīmēm un iestatījumiem, viņiem var būt vēl daudz neskaidrākas. Viens no veidiem, kā skolotāji var palīdzēt skolēniem, ir iestatījumu un rakstzīmju kartēšana. Ar šiem vienkāršajiem šablonu stāstīšanas pantiem lasītāji varēs labi saglabāt iestatījumus un rakstzīmes.Izveidojiet Iestatīšanas Karti  


Kartes nodarbību plāna iestatīšana

Pārskats par nodarbību

Daudzi definē literatūras iestatījumus gan par stāstījuma vietu un laiku, gan par to, kur un kur. Uzstādījumi var spēlēt izšķirošu lomu darbā, un tie bieži vien ir svarīgākie gabals. Studentiem ir noderīgi tos kartēt, lai izvairītos no pārpratumiem par to, kas notiek. Tas jo īpaši attiecas uz stāstiem, kuriem ir vairāki iestatījumi vai laika grafiki.

Novērtējums līmenis: 3-12

Standarti

Lai gan šo stundu var izmantot vairāku pakāpju līmenī, zemāk ir aprakstīti 9.-10. Klašu kopējie pamatstandarti. Lūdzu, iepazīstieties ar saviem kopīgajiem pamatstandartiem par pareizām, atbilstošām pakāpēm.

Laiks: 10 minūtes katrai iestatīšanai

Nodarbības īpašie būtiskie jautājumi

  1. Kā stāsts atdarina vai atspoguļo tā iestatījumu?
  2. Kā iestatījums var ietekmēt mūs iekšēji un ārēji?
  3. Kā var iestatīt iepriekšēju darbību, kas notiks?

Mērķi

Studenti varēs izveidot iestatījumu karti, kurā tiks apspriesta galvenā darbība, kas notika, un to, kā šis iestatījums paredzēja darbību.

Pirms lasīšanas

Pirms lasīšanas ir ieteicams plaši definēt stāstu iestatījumu studentiem laika un vietas ziņā. Fona pētījumi var noderēt studentiem, ja viņi nav pazīstami ar perioda vai reģiona tradīcijām.

Lasīšanas laikā

Lasot, studenti var izsekot iestatījumam un kā tas mainās, izmantojot iestatījumu karti. Iestatījumu kartes galvenā iezīme ir iestatījumu secība. Spēja vizuāli redzēt iestatījumus palīdz skolēniem atcerēties notikumus un to norises vietu. Pēc katra iestatījuma skolēniem jāatjaunina viņu karte, lai atspoguļotu notiekošās darbības, iestatījumu funkcijas un visas prognozes, ko viņi var izdarīt, pamatojoties uz līdz šim notikušo.

Kā uzdevumu skolēniem jāizveido izklāsts, kurā attēlots viens iestatījums katrā šūnā un detalizēti paskaidrots iestatījums. Viņi varēja arī atrast citātu, kas to apraksta no teksta un ietver kopsavilkumu par nozīmīgām rakstzīmēm, konfliktiem vai darbībām, kas tur bija notikušas.

Ar Storyboard That ir plaša mākslas bibliotēka, tāpēc skolēniem ir viegli rediģēt šīs veidnes un parādīt notikumus, darbības un priekšskatījumu, ko viņi redz, lasot tos!

Kartes piemēra iestatīšana

Skolotāju piezīme

Kad es izveidoju šo veidni, man bija prātā, ka skolotāji tos ņems un padarīs tos paši. Es runāju ar Ms Shipes, 9-12 angļu valodas skolotāju Alabamos, kas izmanto mūsu produktu. Zemāk viņš izmantoja iestatīšanas kartes veidni un rediģēja teksta lodziņus, lai uzdotu konkrētākus jautājumus par katru iestatījumu. Izmantojot to skolā, kas mācījās kopā, viņa gribēja sniegt skolēniem paskaidrojumus, lai tos nepārspīlētu, aizpildot lodziņu. Skatoties citus skolotājus, izmantojot šīs idejas un padarot to pašu, ir tik aizraujoša, es nevaru gaidīt, lai redzētu, ko jūs darāt!
Izveidojiet Iestatīšanas Karti  


Pielāgot darblapas!

Ja jūs meklējat vēl vienu soli vai alternatīvu uzdevumu, varat izveidot iestatījumu kartes darblapas , ko izmantot savā klasē! Šīs darblapas var pielāgot un izdrukāt studentiem, lai aizpildītu ar zīmuli vai arī tos var aizpildīt Storyboard Creator kā digitālo darblapu. Jūs pat varat radīt vairākas versijas tiem studentiem, kuriem var būt nepieciešama neliela papildu palīdzība, un saglabāt tos roku turpmākai izmantošanai! Atrodiet daudz veidņu, lai strādātu vai tikko sāktu ar tukšu audekls.


Piemērs Rubrika

Izveidot Montāžas Skala 

(Tas sāks 2 nedēļu bezmaksas izmēģinājuma versiju - kredītkartes nav nepieciešamas)
Palīdzēt Share Storyboard That!

Meklējat Vairāk?

Pārbaudiet pārējo mūsu Skolotājs ceļvežu un stundu plāniem!


Skatīt visus skolotāju resursus


Mūsu Plakāti par ZazzleMūsu Nodarbības uz Skolotājiem Skolotāju AtalgošanaiClever Logotips Google Klases Klases Logotips Student Privacy Pledge signatory
https://sbt-test.azurewebsites.net/lv/articles/e/iestatījums-karti
© 2020 - Clever Prototypes, LLC - Visas tiesības aizsargātas.
Start My Bezmaksas Izmēģinājuma
Izpētiet Mūsu Rakstus un Piemēri

Biznesa resursi

Visi biznesa rakstiBiznesa veidnes

Filmu resursi

Filmu resursiVideo mārketings

Ilustrēti ceļveži

BiznessIzglītība
Pamēģiniet Citas Websites!

Photos for Class - Meklēt School-Safe, Creative Commons fotogrāfijas! (Tā pat Citē Jums!)
Quick Rubric - Viegli Marka un Share Great Looking rubrikām!
Dod citu valodu?

•   (English) Setting Map   •   (Español) Configuración del Mapa   •   (Français) Définition de la Carte   •   (Deutsch) Einstellung Karte   •   (Italiana) map   •   (Nederlands) Instellen Kaart   •   (Português) Definir Mapa   •   (עברית) מפת הגדרה   •   (العَرَبِيَّة) وضع خريطة   •   (हिन्दी) स्थापना मानचित्र   •   (ру́сский язы́к) Настройка на Карте   •   (Dansk) Indstilling Kort   •   (Svenska) Ställa Map   •   (Suomi) Asetus Kartta   •   (Norsk) Innstilling Kart   •   (Türkçe) Ayar Haritası   •   (Polski) Ustawianie Mapy   •   (Româna) Setarea Harta   •   (Ceština) Nastavení Map   •   (Slovenský) Nastavenie Mapy   •   (Magyar) Beállítás Térkép   •   (Hrvatski) Postavljanje Karte   •   (български) Настройване на Карта   •   (Lietuvos) Nustatymas Žemėlapis   •   (Slovenščina) Namestitev na Zemljevidu   •   (Latvijas) Iestatīšana Karte   •   (eesti) Seadistamine Kaart