https://sbt-test.azurewebsites.net/lv/articles/e/t-chart-salīdzinājumi

Salīdzināt un pretstatīt ar T-diagrammas

Ar Natasha Lupiani

Atrast šo Common Core saskaņots resursu un vairāk, kā tas mūsu pamatskola kategorija un citi Special Education pantu!

Salīdzināt un pretstatīt

Salīdzinot un pretstatot priekšmetus, mūsu studenti var analizēt domāšanas analīzi. Viņiem jāsaprot, kā vienumi ir vienādi (salīdzina) un kā tie ir atšķirīgi (kontrasts). Spēja domāt arī atbilst "Common Core" pamatkoncepcijai, kas nodrošina, ka mūsu studenti apgūst procesu, nevis tikai iegaumē. Daudzi no mums ir iepazinušies ar Venn Diagram modeli, lai salīdzinātu un kontrastētu. Storyboard That ņēma šo modeli un pielāgo salīdzinājuma un kontrasta koncepciju, lai strādātu ar statujveidīgo pieeju, izmantojot T-Chart (T Diagramma).Izveidot T-Chart  

Kontrastējošas atšķirības

T-Chart grafiskā organizētāja trīs kolonnu formātā šie divi elementi ir pirmajā un pēdējā šūnā. Šajās šūnās vienā laikā ir aprakstīts tikai viens vienums. Piemēram, ja kontrastējoši āboli un apelsīni, ābolam būs viena šūna, un oranžā būs arī viena šūna. Katrā attiecīgajā šūnā tajā tiks ierakstīta tikai informācija par konkrēto augļu.

Salīdzinot līdzības

Pēc tam, kad ir aprakstītas gan ābolu, gan apelsīnu unikālās īpašības, lietotājs apraksta īpašības vai atribūtus, kuriem ir kopīgi priekšmeti. Salīdzinot, skolēni var veidot savienojumus ar diviem objektiem, cilvēkiem vai idejām, ko viņi, iespējams, iepriekš nav apsvēruši.Izveidot T-Chart  

Lai gan iepriekš aprakstā ir paskaidrots, ka vispirms ir jāaizpilda priekšmetu unikālās iezīmes, tas nav prasība. Daudziem skolēniem vispirms ir vieglāk pabeigt salīdzināšanas aspektu vai pat pabeigt tos kopā, ja viņi domā par dažādām īpašībām.

Fakts vai viedoklis

Izglītībā mēs pavadām daudz laika, lai mācītu mūsu skolēniem, kā kritiski domāt un saprast, ko viņi mācās. Resursi, kurus mēs izmantojam klasēs, ir pilns ar faktiem. Bieži vien faktu laikā ir iekļauti arī atzinumi, un ir svarīgi, lai skolēni varētu atšķirt abus. Faktu vai atzinumu var izmantot, mācot jebkuru mācību priekšmetu, kas palīdz studentiem mācīties atšķirt viņu resursus. Tas arī būtu noderīgs līdzeklis, mācot skolēnus par pārliecinošām esejām. Viņiem bieži ir gan fakti, gan viedokļi, un tos dažreiz var būt grūti noteikt.Izveidot T-Chart  

Plusi un mīnusi

Mūsdienās bērniem un jauniešiem ir tik daudz lēmumu, ka ir svarīgi, lai mēs viņus izglītotu, lai palīdzētu viņiem pareizi veidot. Plusi un mīnusi ir lielisks veids, kā demonstrēt domāšanas procesu, kas padara izglītotu izvēli. T-Chart izkārtojums ir ideāls, lai izveidotu šādu izkārtojumu. Divu šūnu diagramma automātiski rada dalījumu. Pros un mons formāts ir lieliski piemērots visiem studentiem, taču tas var būt īpaši piemērots studentiem, kuri cīnās ar piemērotu un drošu izvēli.Izveidot T-Chart  

Izveidojiet savu

Šī veidne ir tikai šī veidne. Jebkurā gadījumā jūs varat organizēt to, kas darbojas gan jums, gan jūsu skolēniem. Salīdzinājuma un kontrasta veidne tiek izveidota, izmantojot mūsu T-Chart Layout. Uzziniet vairāk par šo grafisko organizētāju mūsu T-Chart rakstā.

Lai izveidotu savu T-Chart, rīkojieties šādi:
  1. Atvērt stāstīšanas kartes izveidotāju
  2. Noklikšķiniet uz "Storyboard Layout"
  3. Izvēlieties "T-Diagramma"
  4. Pēc noklusējuma ir 3 šūnas, kas ir ideāli piemērots salīdzināšanai un kontrasšanai!


Izveidot Montāžas Skala 

(Tas sāks 2 nedēļu bezmaksas izmēģinājuma versiju - kredītkartes nav nepieciešamas)


Salīdzinājumam un kontrasta formātam katram ir mazliet kaut kas. Mēs esam pārliecināti, ka jums patiks to izmantot savā klasē.
Attēlu Piedēvējumi


Palīdzēt Share Storyboard That!

Meklējat Vairāk?

Pārbaudiet pārējo mūsu Skolotājs ceļvežu un stundu plāniem!


Skatīt visus skolotāju resursus


Mūsu Plakāti par ZazzleMūsu Nodarbības uz Skolotājiem Skolotāju AtalgošanaiClever Logotips Google Klases Klases Logotips Student Privacy Pledge signatory
https://sbt-test.azurewebsites.net/lv/articles/e/t-chart-salīdzinājumi
© 2019 - Clever Prototypes, LLC - Visas tiesības aizsargātas.
Start My Bezmaksas Izmēģinājuma
Izpētiet Mūsu Rakstus un Piemēri

Biznesa resursi

Visi biznesa rakstiBiznesa veidnes

Filmu resursi

Filmu resursiVideo mārketings

Ilustrēti ceļveži

BiznessIzglītība
Pamēģiniet Citas Websites!

Photos for Class - Meklēt School-Safe, Creative Commons fotogrāfijas! (Tā pat Citē Jums!)
Quick Rubric - Viegli Marka un Share Great Looking rubrikām!
Dod citu valodu?

•   (English) Compare and Contrast with T-Charts   •   (Español) Comparación y contraste con el gráfico T   •   (Français) Comparaison et contraste avec le graphique T   •   (Deutsch) Vergleich und Kontrast mit dem T-Chart   •   (Italiana) Comparare e confrontare con il T-Grafico   •   (Nederlands) Vergelijken en contrasteren met de T-Chart   •   (Português) Comparando e contrastando com o T-Chart   •   (עברית) השוואה והנגדה עם-אילן T   •   (العَرَبِيَّة) مقارنة والمتناقضة مع T-الرسم البياني   •   (हिन्दी) तुलना और टी-चार्ट के साथ विषम   •   (ру́сский язы́к) Сравнение и Контрастные с T-Chart   •   (Dansk) Sammenligne og kontrast med T-figur   •   (Svenska) Jämföra och kontrast med T-Chart   •   (Suomi) Vertaa ja kontrasti T-Chart   •   (Norsk) Sammenlign og kontrast med T-Chart   •   (Türkçe) Karşılaştırmak ve T-Grafiği ile Kontrast   •   (Polski) Porównanie i kontrast z T-Chart   •   (Româna) Comparați și contrast cu T-Chart   •   (Ceština) Porovnávat s T-Chart   •   (Slovenský) Porovnajte a kontrast s T-Chart   •   (Magyar) Összehasonlítani és szembeállítani a T-Chart   •   (Hrvatski) Usporedba i kontrast s T-grafikom   •   (български) Сравнете и контрастирайте с T-диаграмата   •   (Lietuvos) Palyginti ir sugretinti su T-Chart   •   (Slovenščina) Primerjajo s T-Chart   •   (Latvijas) Salīdzināt un pretstatīt ar T-Chart   •   (eesti) Võrdle ja kontrasti T-Chart