https://sbt-test.azurewebsites.net/sl/articles/e/app-smash-with-storyboard-to

App Smash s Storyboard That

Avtor: Kristen Twomey


App Smash s Storyboard That  in ThingLink

Kaj je razbijanje aplikacij?

Razbijanje aplikacij omogoča študentom ustvarjanje projektov z uporabo več aplikacij (skrajšanih na "aplikacije"), da dosežejo končni rezultat. Aplikacije so lahko vse, od aplikacije za kamero na telefonu do spletnega mesta, kot je Storyboard That. Zagotavljanje različnih različnih aplikacij za uporabo omogoča učencem, da izberejo tiste, ki jim omogočajo, da dosežejo želeni rezultat. Vsak del projekta je zaključen v različni aplikaciji in rezultat je integrirana predstavitev. Kombiniranje aplikacij s kartico Storyboard That povečuje pripovedovanje zgodb z dodajanjem fotografij, zvoka in videa.

Poleg povečanja študentskega glasu in individualnosti v učilnici lahko študenti najbolje poskrbijo za svoj učni slog, ne da bi skrbeli, kako se prilegati ozkim parametrom posamezne aplikacije. Pretočnost uporabe različnih aplikacij omogoča študentom ustvarjanje zelo individualiziranih projektov. Lahko si ogledate, kako se učijo in kako obdelujejo informacije in ustrezno ocenijo vsak projekt!

Eden najboljših delov pri razbijanju aplikacij je, da ga lahko uporabljamo na toliko različnih načinov. Študentje lahko sodelujejo ali posamično, projekti pa so lahko kumulativni raziskovalni projekti ali pa se osredotočijo na posamezno temo znotraj enote. Ko vključite tehnologijo v učilnico, naj študenti raziskujejo vsako posamezno aplikacijo, da jo lahko obvladajo, preden jo razbijejo! Verjetno bodo odkrili načine uporabe tehnologije, na katero sploh niste pomislili (in ki jo lahko uporabite za ustvarjanje še bolj osupljivih projektov in lekcij)!


Kaj lahko storite s Storyboard That?

Z Storyboard That Kot del procesa so možnosti neskončne. Ko govorimo o digitalnem pripovedovanju zgodb, lahko dodajanje slojev v projekt izboljša zgodbo za globlje razumevanje. Zakaj bi se ustavili le z besedami? Tu je le nekaj stvari, ki jih lahko naredite, da bo vaša aplikacija uspešno razbila:


Možnosti izvoza

Raznolikost možnosti izvoza omogoča študentom svobodo, da izberejo, kar najbolj ustreza njihovemu projektu.


Nalaganje Možnosti na Storyboard That o Storyboard That

Postavitve

Naše velike postavitve in velikosti po meri lahko uporabite za ustvarjanje ozadij za plakate ali za ustvarjanje podrobnih prizorov na celotni strani. Študentom olajšajo pripovedovanje celotne zgodbe, po prenosu pa imajo dovolj prostora za dodajanje avdio ali video komponent v drugo aplikacijo! Študentje bi lahko ustvarili prizor deževnega gozda kot ozadje zgodbe o krčenju gozdov ali živalih, ki tam živijo. Naše druge postavitve v slogu grafičnih organizatorjev so odlične za fazo projekta brainstorming projekta in dodajo drugačen vid, ki bo pripomogel k izboljšanju informacij. Povejte zgodbo o življenjskem ciklu metulja po imenu Flutter s krožno tabelo kot izhodišče!


App Smash s Storyboard That

Naloži slike


Kako naložiti slike Storyboard That

Študenti lahko naložijo slike iz svoje naprave, ki jih bodo uporabili v njihovi knjižni plošči, ali izkoristijo našo integracijo s programom Photos For Class in uporabijo funkcijo iskanja v Storyboard Creatorju. Če želite naše čudovite like postaviti v resnično okolje ali pripravljate poročilo na Mount Everest, naložite fotografijo ali dve (ali več!), Ne da bi morali zapustiti Storyboard Creator! To je najlažji način, da aplikacijo razbijete s storitvijo Storyboard That.


Vaša zbirka zgodb je le začetek neverjetno zabavnega ustvarjanja projektov in pripovedovanja zgodb v digitalnem prostoru!

Iščete ideje, kako razbiti Storyboard That z drugo aplikacijo? Oglejte si naše članke, v katerih so izpostavljene različne aplikacije!


Aplikacije za razbijanje s Storyboard That


Začni App Smashing!


Pomoč Share Storyboard That!

Iščete Več?

Oglejte si ostalo naših učiteljev vodnikov in učnih načrtov!


Ogled vseh virov za učitelje


Naši Plakati na ZazzleNaši Spoznanja na Učitelje Pay UčiteljeClever Logotip Logotip Google Učilnice Student Privacy Pledge signatory
https://sbt-test.azurewebsites.net/sl/articles/e/app-smash-with-storyboard-to
© 2020 - Clever Prototypes, LLC - Vse pravice pridržane.
Začetek Moj Brezplačni Preskus
Raziščite Naše Članke in Primeri

Preizkusite Naše Druge Spletne Strani!

Photos for Class - Iskanje šole-Safe, Creative Commons fotografijah! (To je tudi CITES za vas!)
Quick Rubric - enostavno in Delež privlačne Rubrike!
Raje drug jezik?

•   (English) App Smashing with Storyboard That   •   (Español) App Smashing con Storyboard That   •   (Français) App fracassant avec Storyboard That   •   (Deutsch) App zerschmettern mit Storyboard That   •   (Italiana) App smashing con Storyboard That   •   (Nederlands) App Smashing met Storyboard That   •   (Português) App esmagando com Storyboard That   •   (עברית) App מתרסק עם Storyboard That   •   (العَرَبِيَّة) التطبيق تحطيم مع Storyboard That   •   (हिन्दी) ऐप Storyboard That साथ स्मैशिंग   •   (ру́сский язы́к) App Smashing с Storyboard That   •   (Dansk) App smadre med Storyboard That   •   (Svenska) App smashing med Storyboard That   •   (Suomi) App Smashing Storyboard That   •   (Norsk) App smashing med Storyboard That   •   (Türkçe) Storyboard That ile Smashing Uygulaması   •   (Polski) App Smashing with Storyboard That   •   (Româna) App Smashing cu Storyboard That   •   (Ceština) Rozbíjení aplikace s Storyboard That   •   (Slovenský) Rozbiť aplikáciu s Storyboard That   •   (Magyar) App Smashing a Storyboard That   •   (Hrvatski) App razbija s Storyboard That   •   (български) App Smashing с Storyboard That   •   (Lietuvos) App Smashing su Storyboard That   •   (Slovenščina) App Smashing s Storyboard That   •   (Latvijas) App Smashing ar Storyboard That   •   (eesti) App Smashing koos Storyboard That