https://sbt-test.azurewebsites.net/sl/blog/e/časovnice

Časovnica za Kavo

Anna Warfield

Poiščite to in druge velike vire učiteljev v našem šolstvu Blog!

Iščete dober digitalni časovni ustvarjalec? Naša časovna postavitev na Storyboard That je zelo močna za prikaz zaporedja, evolucije, biografije in še veliko več! Naredite časovno linijo zdaj!


Časovni razporedi


Vsak v SBT želi predstaviti svojo ustvarjalnost, izboljšati vizualno komunikacijo in slišati svojo zgodbo! Nekateri ljudje raje predstavljajo časovno razporeditev, ki prikazuje urejene dogodke z datumi in opisi, s poudarkom na vizualnem vidiku zaporedja dogodkov ali korakov v procesu.


Časovni okviri so odlični za prikaz posameznih korakov za proces ali eksperiment. Za povečanje jasnosti uporabite besedilo v naslovu in opisnih poljih. Morda boste ugotovili, da morate razčleniti naloge v diskretne dogodke. Poskrbite, da v procesu ne boste pozabili nobenih korakov, kot je merjenje vodnega premešanja, kot je prikazano v primeru!


Časovni roki na Storyboard That so navpično, ker so zasnovane za ogled na računalniku ali projekcijskem zaslonu. Vertikalna oblika vam pomaga lažje pomikati po časovni premici na vseh vaših napravah. Ne pozabite izkoristiti možnosti povečave brskalnika!


Ustvarjanje časovne premice s Storyboard That je preprosto. Uporabite spodnjo predlogo časovnega razporeda ali pa kliknite » Postavitev zgodbe « na dnu Storyboard Creatorja, da izberete časovni načrt. Izberite svoje datume / uro s klikom na » Časovne roke«. Preprost vnos! Generator časovne linije vam bo samodejno sporočil, da vam bo omogočil, in dodajte odmore, če se med datumoma dolge raztezate.


Ali boste ustvarili časovni potek ameriške zgodovine ali časovnico 2. svetovne vojne? Če želite uporabiti to predlogo časovnice za ustvarjanje časovne premice, najprej kliknite » Ustvari kopijo «, da začnete!

Timeline Template
Timeline Template

Primer

Prilagodite to zgodbo

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)Ustvarite Časovnico  

Steps for Density
Steps for Density

Primer

Prilagodite to zgodbo

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)Ustvarite Časovnico  

Primeri časovne vrste


Ustvarite Časovnico  

Obstaja veliko načinov uporabe časovnic! Bodite prepričani, da si ogledate naš celoten članek o časopisih , kot tudi nekaj naših gostov spletnih dnevnikov za ideje:Slika Pripisov


Pomoč Share Storyboard That!

Preberite več o našem blogu

Učitelj Priljubljene

Dobili največ iz Storyboard That s temi veliko funkcij!

Učilnica Lastnosti

V času vašega 14-dnevni brezplačni preizkus, boste vi in ​​vaši učenci imajo popoln dostop do vseh funkcij v razredu.

 • Neomejeno Snemalne knjige z do 100 celic
 • Osebna Učitelj Nadzorna plošča
 • Podpora za Google Sign On

Photos for Class

Preprosto zdi, da je popoln foto zaradi integracije z Photos for Class .

 • Milijoni Creative Commons fotografij
 • Samodejno navedena kadar se uporablja
 • Naredi scenarije POP

Zmogljiv izvoz

Ko je vaša snemalna knjiga ustvarjena, jo lahko enostavno izvozite v snemalne celice z visoko ločljivostjo, PDF, diaprojekcijo in še veliko več!

 • Izvozi v predstavitve PowerPoint, Keynote ali Google Slides
 • Naložite v svoj blog, wiki, e-pošto ali družabne medije
 • Ustvarite plakate za učilnice in tiskanje po meri

predstavitev Ready

Hitro pa vsak storyboard v predstavitvi prejeti takojšnje povratne informacije!

 • Ena Kliknite živo Diapozitivi
 • Izvoz v PowerPoint (Keynote in Google Predstavitve združljiva)
 • Ustvari novo predstavitev prav tako enostavno po urejanja
Začnite Brezplačni Preizkus Učiteljev

Iščete Več?

Oglejte si ostalo naših učiteljev vodnikov in učnih načrtov!
Naši Plakati na ZazzleNaši Spoznanja na Učitelje Pay UčiteljeClever Logotip Logotip Google Učilnice Student Privacy Pledge signatory
https://sbt-test.azurewebsites.net/sl/blog/e/časovnice
© 2020 - Clever Prototypes, LLC - Vse pravice pridržane.
Začetek Moj Brezplačni Preskus
Raziščite Naše Članke in Primeri

Preizkusite Naše Druge Spletne Strani!

Photos for Class - Iskanje šole-Safe, Creative Commons fotografijah! (To je tudi CITES za vas!)
Quick Rubric - enostavno in Delež privlačne Rubrike!
Raje drug jezik?

•   (English) Timeline Maker   •   (Español) Creador de la Línea de Tiempo   •   (Français) Créateur de Timeline   •   (Deutsch) Zeitleiste Maker   •   (Italiana) Timeline Maker   •   (Nederlands) Timeline Maker   •   (Português) Criador de Timeline   •   (עברית) מכונת ציר זמן   •   (العَرَبِيَّة) صانع الزمني   •   (हिन्दी) टाइमलाइन निर्माता   •   (ру́сский язы́к) Создатель Временной Шкалы   •   (Dansk) Tidslinje Maker   •   (Svenska) Tidslinje Maker   •   (Suomi) Aikajana Maker   •   (Norsk) Tidslinje Maker   •   (Türkçe) Zaman Çizgisi Oluşturucu   •   (Polski) Kreator osi Czasu   •   (Româna) Cronologie Maker   •   (Ceština) Timeline Maker   •   (Slovenský) Maker Časovej osi   •   (Magyar) Timeline Maker   •   (Hrvatski) Timeline Maker   •   (български) Създател на Хронологията   •   (Lietuvos) Chronologija Gamintojas   •   (Slovenščina) Časovnica za Kavo   •   (Latvijas) Timeline Maker   •   (eesti) Timeline Maker