https://sbt-test.azurewebsites.net/sl/blog/e/avtor-študija-edgar-allan-poe

Avtor Študija: Edgar Allan Poe

Anna Warfield

Poiščite to in druge velike vire učiteljev v našem šolstvu Blog!

Vodijo do noč čarovnic, je vedno prijetno priti do okusa temnega, grozljivega dela Edgarja Allana Poeja. Poleg grozljive teme je njegovo delo zelo slaven zaradi uporabe jezika, posnetkov, simbolizma in še več.


Študije avtorjev niso omejene na osnovno šolo. Pripeljite Poo!


Študija avtorja je več kot samo branje zgodb istega avtorja. Študija avtorja zahteva raziskovanje avtorja in branje različnih del. Preučite avtorja pred, med ali po branju del. Cilj je, da učenci kritično ocenijo avtorjev stil, razširjene teme in znake ter primerjajo te vidike z različnimi literaturnimi deli in povezujejo stvari z avtorskim življenjem.Ustvari Storyboard 

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)
Edgar Allan Poe Author Study

Avtor

Medtem ko se morda zdi neumno reči, bi morala biti avtorica študija osredotočena na avtorja: življenje in dela. Vendar bi primerjanje življenja ali dela avtorja z drugim sodobnikom lahko zelo razsvetlilo glede motivacij ali osebnega stila ali reakcij na iste dogodke v zgodovini.

Ameriški sodobni avtorji Edgar Allan Poe so Henry David Thoreau , Nathaniel Hawthorne , Herman Melville, Ralph Waldo Emerson in Henry Wadsworth Longfellow. Kdo so bili njegovi prijatelji, njegovi tekmeci, njegovi modeli in kako, če sploh, vplivali na njegovo življenje in pisanje?


Za biografske podatke o Edgar Allan Poe , odjavite se


Preberi vse ali izbira pisanja

Ne morete dobro spoznati avtorja z branjem samo ene pesmi ali ene knjige. Oglejte si razpon in podobnosti med vsemi pesmi, kratkimi zgodbami in eseji. Veliko pisanja Edgar Allan Poe je v slogu gotske književnosti.

Spodaj je Storyboard That vodi po pesmi in kratkih zgodbah Edgarja Allana Poeja.


Odmevnost in odziv se morata zgoditi hkrati z branjem del. Študentje si vzamejo opombe, vodijo dnevnik odzivov, sodelujejo pri pogostih razpravah in / ali kratkih nalogah.


Končni projekt

Ustvarite zgodbo v okviru končnega projekta. Projekti so lahko sestavljeni iz ene predstavitve na več knjig / pesmi ali osredotočene predstavitve na eno knjigo ali pesem. Dijakom omogočite, da predstavijo, kaj so se naučili o Edgar Allan Poe!
Ustvari Storyboard 

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)


Veljavni skupni standardi držav članic

8. stopnja


Razredi 9-10


Razredi 11-12
Ustvari Storyboard 

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)Pomoč Share Storyboard That!

Preberite več o našem blogu

Učitelj Priljubljene

Dobili največ iz Storyboard That s temi veliko funkcij!

Učilnica Lastnosti

V času vašega 14-dnevni brezplačni preizkus, boste vi in ​​vaši učenci imajo popoln dostop do vseh funkcij v razredu.

 • Neomejeno Snemalne knjige z do 100 celic
 • Osebna Učitelj Nadzorna plošča
 • Podpora za Google Sign On

Photos for Class

Preprosto zdi, da je popoln foto zaradi integracije z Photos for Class .

 • Milijoni Creative Commons fotografij
 • Samodejno navedena kadar se uporablja
 • Naredi scenarije POP

Zmogljiv izvoz

Ko je vaša snemalna knjiga ustvarjena, jo lahko enostavno izvozite v snemalne celice z visoko ločljivostjo, PDF, diaprojekcijo in še veliko več!

 • Izvozi v predstavitve PowerPoint, Keynote ali Google Slides
 • Naložite v svoj blog, wiki, e-pošto ali družabne medije
 • Ustvarite plakate za učilnice in tiskanje po meri

predstavitev Ready

Hitro pa vsak storyboard v predstavitvi prejeti takojšnje povratne informacije!

 • Ena Kliknite živo Diapozitivi
 • Izvoz v PowerPoint (Keynote in Google Predstavitve združljiva)
 • Ustvari novo predstavitev prav tako enostavno po urejanja
Začnite Brezplačni Preizkus Učiteljev

Iščete Več?

Oglejte si ostalo naših učiteljev vodnikov in učnih načrtov!
Naši Plakati na ZazzleNaši Spoznanja na Učitelje Pay UčiteljeClever Logotip Logotip Google Učilnice Student Privacy Pledge signatory
https://sbt-test.azurewebsites.net/sl/blog/e/avtor-študija-edgar-allan-poe
© 2019 - Clever Prototypes, LLC - Vse pravice pridržane.
Začetek Moj Brezplačni Preskus
Raziščite Naše Članke in Primeri

Preizkusite Naše Druge Spletne Strani!

Photos for Class - Iskanje šole-Safe, Creative Commons fotografijah! (To je tudi CITES za vas!)
Quick Rubric - enostavno in Delež privlačne Rubrike!
Raje drug jezik?

•   (English) Author Study: Edgar Allan Poe   •   (Español) Estudio del Autor: Edgar Allan Poe   •   (Français) Étude D'auteur: Edgar Allan Poe   •   (Deutsch) Autoren-Studie: Edgar Allan Poe   •   (Italiana) Autore di Studio: Edgar Allan Poe   •   (Nederlands) Auteur Studie: Edgar Allan Poe   •   (Português) Estudo do Autor: Edgar Allan Poe   •   (עברית) לימוד מחבר: אדגר אלן פו   •   (العَرَبِيَّة) مؤلف الدراسة: إدغار ألان بو   •   (हिन्दी) लेखक का अध्ययन: एडगर एलन पो   •   (ру́сский язы́к) Автор: Эдгар Аллан По   •   (Dansk) Forfatter Undersøgelse: Edgar Allan Poe   •   (Svenska) Författare Studie: Edgar Allan Poe   •   (Suomi) Kirjoittaja Tutkimus: Edgar Allan Poe   •   (Norsk) Forfatter Study: Edgar Allan Poe   •   (Türkçe) Yazar Çalışması: Edgar Allan Poe   •   (Polski) Badanie Autora: Edgar Allan Poe   •   (Româna) Studiu de Autor: Edgar Allan Poe   •   (Ceština) Autor Studie: Edgar Allan Poe   •   (Slovenský) Autorka Štúdia: Edgar Allan Poe   •   (Magyar) Szerző Tanulmány: Edgar Allan Poe   •   (Hrvatski) Autorica: Edgar Allan Poe   •   (български) Автор: Едгар Алън По   •   (Lietuvos) Autorius Tyrimas: Edgar Allan Poe   •   (Slovenščina) Avtor Študija: Edgar Allan Poe   •   (Latvijas) Autors Pētījums: Edgar Allan Poe   •   (eesti) Autor Uuring: Edgar Allan Poe