https://sbt-test.azurewebsites.net/sl/blog/e/kako-to-uporabo-copy-naloga

Kako Uporabljati Copy Dodelitev Funkcijo

Anna Warfield

Poiščite to in druge velike vire učiteljev v našem šolstvu Blog!


Storyboard That ima več odličnih idej za študentske dejavnosti in načine, kako digitalno pripovedovanje zgodb v učilnico. Želimo vam olajšati dostop do teh virov, hkrati pa tudi razumeti, da boste morda želeli spremeniti prilagoditev svojim učencem. Vsaka aktivnost učnega načrta ima možnost kopiranja naloge s pomočjo gumba "Uporabi to nalogo z mojimi učenci", kar je odlično izhodišče za ustvarjanje zabavnih in privlačnih dejavnosti učencev!

Pridobite račun učitelja
Kopiranje
Kopiranje

Primer

Prilagodite to zgodbo

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)Ustvari Storyboard 

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)Kako lahko to kopiram naloge na Storyboard That?

Ko pritisnete to oranžno tipko ߑ, ko ste prijavljeni kot učitelj, se zgodi naslednje:


 1. Naloga se samodejno ustvari na vaši nadzorni plošči za učitelje.

 2. Ime naloge je iz naslova dejavnosti iz učnih načrtov.

 3. Navodila za študente so kopirana v Navodila za dodelitev.

 4. Quick Rubric URL prilepiti v rubriki URL. Spodaj bo prikazana osnovna rubrika.

 5. Prazna šablona pripovedne plošče se kopira v vaš račun, pretvori v predlogo in doda nalogo.

Precej kul, kajne?

Kaj storite potem, ko pritisnete ta gumb?

 1. Izberite razred, ki mu želite dodeliti nalogo. Če še nimate pouka, ga lahko naredite!

 2. Give your Assignments to Classes!

 3. Izbirno: Prilagodite!

Ko kliknete gumb »Dodeli razredom«, se odpre stran Uredi dodelitev in tam se začne prava zabava.

Vse je prilagodljivo. Vam ni všeč ime naloge? Spremeni. Želite spremeniti predlogo? Pojdi, zdaj je tvoje. Potrebujete več šablon za svoje učence? Dodajte več predlog za raznolikost!


Želim si različna navodila za študente

Priložena navodila za študente naj bi bila zelo splošna, da bi omogočila enostavno prilagoditev. Učitelje spodbujamo, da spremenijo navodila za študente, da ustrezajo njihovim nalogam, merilom za ocenjevanje in potrebam učencev. Učitelji pogosto radi postavljajo posebne zahteve, roke, primere ali druge pomembne informacije.

Kliknite »Uredi navodila«, če želite spremeniti navodila študenta, ki se samodejno kopirajo v nalogo. Urejevalnik besedil podpira osnovno oznako HTML , kar pomeni, da lahko vnesete krepko besedilo, sezname itd. Če ne želite HTML, samo vnesite navadno besedilo, kot bi ga običajno.


Updating the Instructions on your Assignment

Želim si drugačno predlogo

Ko pritisnete gumb »Uporabi to dodelitev«, se ponujena predloga samodejno kopira v nalogo, ki jo študentje lahko uporabljajo. Če ne želite uporabiti predloge ali želite narediti katero od naših, jo je enostavno urediti, predlogo v celoti odstraniti iz naloge in dodati več.

Če želite odstraniti priloženo predlogo, kliknite »Odstrani iz dodeljevanja«.


Editing and Changing Templates


Kako narediti predloge za učence

Če želite dodati obstoječo knjigo zgodb

Če ste že ustvarili knjižno knjigo, ki jo želite študentje uporabiti kot predlogo, kliknite gumb "Dodaj predlogo iz vaših knjig za zgodbe". Izberite katero koli od zgodb, ki se prikaže, in kliknite »Izberi kot predlogo«. Potem voila! Predloga je dodana v nalogo


Add or Create Templates for Assignments

Ustvari novo predlogo

Kliknite gumb "Ustvari novo predlogo". Dodajte besedilo ali slike, spremenite število celic, spremenite ozadje ali barvo besedila v okencih z naslovom in opisom, prilagodite velikost vsake celice itd. Ko shranite snemalno knjigo, bo postala predloga v nalogi!


Urejanje obstoječe predloge

Če vam je všeč že zagotovljena osnova predloge, vendar želite učencem dodati več odrov ali slik, preprosto kliknite gumb »Uredi« pod predlogo in spremenite glede na vaše specifikacije!Resno, to je tako enostavno.


Ustvari Storyboard

Ne želim te rubrike

Tako kot navodila za študente je bila tudi ta rubrika zasnovana kot zelo splošna. Vsi vemo, da so najboljše rubrike zelo specifične, vendar je vsaka učilnica drugačna. Tudi vse naloge nimajo rubrike, toda tiste, ki jih je mogoče, lahko preprosto prilagodite nalogi in pričakovanjem, ki jih imate do študentov. Zelo specifična rubrika lahko deluje tukaj ali tam za razred, vendar visoko specializirana rubrika ne bi bila uporabna za večino razredov. Kar smo storili, je izhodišče! Najbolje poznate svoje učence, posebne cilje uspešnosti in učni načrt.

Kar zadeva rubrike, imate več možnosti.


1. Hranite originalno rubriko

Če vam je všeč osnovna rubrika, potem vam ni treba storiti ničesar drugega. Rubrika se samodejno priloži k nalogi.


2. Kopirajte originalno rubriko in krojač po svojih potrebah

To je možnost, za katero sumimo, da jo bo sprejela večina učiteljev.

 1. V spodnjem levem kotu vsake rubrike Quick Rubric rubrike boste videli "Ogled, tiskanje in kopiranje te rubrike na naslovu https: //www.quickrubric.com….". Kliknite hiperpovezavo ali kopirajte in prilepite URL v brskalnik, da odprete stran.


 2. Where to find the Rubric URL on your Storyboard That assignment

 3. Za kopiranje izvirne rubrike kliknite "Kopiraj rubriko". Ko imate svojo različico, lahko izvedete vse želene spremembe. Shranite svojo rubriko.

 4. Ko shranite rubriko, kliknite »Ogled / tiskanje rubrike« in v spodnjem levem kotu boste videli svoj novi Quick Rubric URL rubrike!

 5. Izberite in kopirajte URL. V polju rubrike naloge kliknite gumb "Posodobi rubriko". Prilepite novo povezavo in kliknite »Shrani«.


 6. Add a Rubric to your Assignment on Storyboard That!

 7. Vaša rubrika je zdaj priložena nalogi!


3. Ustvarite svojo lastno rubriko v Quick Rubric

Mnogi učitelji bodo želeli ustvariti rubrike, ki ustrezajo okrožnim standardom ali ciljem učencev. Ta postopek je zelo podoben zgornjemu postopku, vendar tukaj začnete iz nič.


 1. Na Quick Rubric kliknite » Ustvari rubriko «.

 2. Izpolnite rubriko, ki ustreza vašim potrebam. Po potrebi dodajte merila in stopnje uspešnosti.

 3. Občasno kliknite "Shrani rubriko" in po zaključku.

 4. Ko shranite rubriko, kliknite »Ogled / tiskanje rubrike« in v spodnjem levem kotu boste videli svoj novi Quick Rubric URL rubrike!

 5. Izberite in kopirajte URL. V polju rubrike naloge kliknite gumb "Posodobi rubriko". Prilepite novo povezavo in kliknite »Shrani«.


 6. Add a Rubric to your Assignment on Storyboard That!

 7. Vaša rubrika je zdaj priložena nalogi!


4. Odstranite rubriko v celoti

Če želite odstraniti rubriko iz naloge, preprosto izbrišite URL v polju rubrike naloge in kliknite »Shrani«. Vedno se lahko vrnete in v kadar koli vstavite novo rubriko.


Še vedno potrebujem pomoč

Tu smo, da vam pomagamo! support@storyboardthat.com "> Obrnite se na podporo ali se z nami pogovorite na Facebooku ali Twitterju. Z veseljem vas bomo sprejeli skozi postopek kopiranja nalog (ali česar koli drugega) v spletni predstavitveni različici. Sporočite nam, kako narediti Storyboard That boljše za vas , da lahko vaši učenci ustvarijo neverjetne stvari.
Ustvari Storyboard 

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)Pomoč Share Storyboard That!

Preberite več o našem blogu

Učitelj Priljubljene

Dobili največ iz Storyboard That s temi veliko funkcij!

Učilnica Lastnosti

V času vašega 14-dnevni brezplačni preizkus, boste vi in ​​vaši učenci imajo popoln dostop do vseh funkcij v razredu.

 • Neomejeno Snemalne knjige z do 100 celic
 • Osebna Učitelj Nadzorna plošča
 • Podpora za Google Sign On

Photos for Class

Preprosto zdi, da je popoln foto zaradi integracije z Photos for Class .

 • Milijoni Creative Commons fotografij
 • Samodejno navedena kadar se uporablja
 • Naredi scenarije POP

Zmogljiv izvoz

Ko je vaša snemalna knjiga ustvarjena, jo lahko enostavno izvozite v snemalne celice z visoko ločljivostjo, PDF, diaprojekcijo in še veliko več!

 • Izvozi v predstavitve PowerPoint, Keynote ali Google Slides
 • Naložite v svoj blog, wiki, e-pošto ali družabne medije
 • Ustvarite plakate za učilnice in tiskanje po meri

predstavitev Ready

Hitro pa vsak storyboard v predstavitvi prejeti takojšnje povratne informacije!

 • Ena Kliknite živo Diapozitivi
 • Izvoz v PowerPoint (Keynote in Google Predstavitve združljiva)
 • Ustvari novo predstavitev prav tako enostavno po urejanja
Začnite Brezplačni Preizkus Učiteljev

Iščete Več?

Oglejte si ostalo naših učiteljev vodnikov in učnih načrtov!
Naši Plakati na ZazzleNaši Spoznanja na Učitelje Pay UčiteljeClever Logotip Logotip Google Učilnice Student Privacy Pledge signatory
https://sbt-test.azurewebsites.net/sl/blog/e/kako-to-uporabo-copy-naloga
© 2020 - Clever Prototypes, LLC - Vse pravice pridržane.
Začetek Moj Brezplačni Preskus
Raziščite Naše Članke in Primeri

Preizkusite Naše Druge Spletne Strani!

Photos for Class - Iskanje šole-Safe, Creative Commons fotografijah! (To je tudi CITES za vas!)
Quick Rubric - enostavno in Delež privlačne Rubrike!
Raje drug jezik?

•   (English) How to Use the Copy Assignment Feature   •   (Español) Cómo Utilizar la Función de Asignación de Copia   •   (Français) Comment Utiliser la Fonction D'affectation de Copie   •   (Deutsch) So Verwenden Sie die Kopierzuordnung   •   (Italiana) Come Utilizzare la Funzione di Copia Assignment   •   (Nederlands) Hoe de Copy Opdracht Functie Gebruiken   •   (Português) Como Usar o Recurso de Atribuição de Cópia   •   (עברית) כיצד להשתמש בתכונה הקצאת העתקה   •   (العَرَبِيَّة) كيفية استخدام ميزة تعيين النسخ   •   (हिन्दी) प्रतिलिपि असाइनमेंट सुविधा का उपयोग कैसे करें   •   (ру́сский язы́к) Использование Функции Назначения Копий   •   (Dansk) Sådan Bruges Kopier Assignment Feature   •   (Svenska) Hur man Använder Copy Assignment Feature   •   (Suomi) Kuinka Copy Tehtävä Feature   •   (Norsk) Hvordan Bruke Copy Assignment Feature   •   (Türkçe) Kopya Atama Özelliğini Nasıl Kullanılır   •   (Polski) Jak Korzystać z Funkcji Przypisanie Kopiowania   •   (Româna) Cum se Utilizează Asignarea Funcția de Copiere   •   (Ceština) Jak Používat Přiřazení Funkce Kopírování   •   (Slovenský) Ako Používať Funkciu Priradenia Kopírovania   •   (Magyar) Hogyan Használjuk a Copy Hozzárendelés Szolgáltatás   •   (Hrvatski) Kako Koristiti Značajku Dodjele Kopija   •   (български) Как да Използвате Функцията за Задаване на Копиране   •   (Lietuvos) Kaip Naudotis Kopijuoti Perleidimo Funkcija   •   (Slovenščina) Kako Uporabljati Copy Dodelitev Funkcijo   •   (Latvijas) Kā Lietot Copy Pielietojums Feature   •   (eesti) Kuidas Kasutada Copy Ülesanne Feature