https://sbt-test.azurewebsites.net/sl/blog/e/knjiga-poročila

Knjiga Poročila 2.0

Anna Warfield

Poiščite to in druge velike vire učiteljev v našem šolstvu Blog!

Poročila o knjigah.

Ta izraz se uporablja precej ohlapno. Nekateri ljudje mislijo na podroben povzetek. Drugi želijo poglobljeno analizo ene ali več literarnih naprav. Nekateri ljudje pravzaprav mislijo na kritični pregled knjige. Obstajajo tudi tisti, ki si želijo VSE. Storyboard That želi združiti vse različne vrste poročil o knjigah v veliko bolj privlačnem mediju. Naj ta strašna knjiga poroča o zabavi z različnimi vrstami projektov! Vključite izbiro študentov in dovolite svojim učencem, da izberejo način, kako ustvariti poročilo o knjigi!Ustvari Storyboard 

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)


Povzetek

Osnova za razumevanje vsakega dela literature je vedeti, kaj se dogaja. Zmožnost prepovedati ali povzeti zgodbo je še posebej pomembna za študente v mlajših razredih, da se prepričajo, da lahko razumejo, kaj berejo. Vendar pa so v mnogih delih srednješolske literature zelo zapletene ploskve in podsklopi, povzetek pa je lahko zelo koristen za razpravljanje in razumevanje strukture zgodbe.


Darovalec Plot Shema Snemalne Knjige
Darovalec Plot Shema Snemalne Knjige

Primer

Prilagodite to zgodbo

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)Ustvari Storyboard 

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)Obstaja veliko načinov, kako povzeti zgodbo zgodbe, odvisno od dolžine, kompleksnosti in vrste zgodbe. Za podrobnejši pregled si oglejte naslednje članke:


Literarna analiza

Ko beremo literaturo, želimo, da učenci poleg razumevanja zapleta zgodbe preberejo različne literarne naprave in elemente. Literarne naprave obogatijo zaplet, razvoj lika, opis, povezavo bralca z zgodbo in še veliko več.

Tukaj je nekaj literarnih pripomočkov in literarnih elementov, ki jih imamo radi:Literarni Elementi v Ustavitev Woods na Snowy Večer
Literarni Elementi v Ustavitev Woods na Snowy Večer

Primer

Prilagodite to zgodbo

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)Ustvari Storyboard 

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)


Kritični pregled

Vsi imajo svoje mnenje. Skupno jedro želi, da študenti kritično analizirajo pisanje drugih za slog, tehniko, argumente in še veliko več. Izpiranje dejstev ali dogodkov v zgodbi ne pomeni nujno, da študent dejansko razume globlje pomene ali razčleni avtorske strategije in cilje.

Ali želite, da bi bili vaši učenci previdni glede retoričnih strategij, kakovosti pisanja, osebnega mnenja o zgodbi ali veljavnosti argumenta ali zgodovinske natančnosti, smo zajeli:


Deklaracija o Neodvisnosti - Kaj Pomenijo Besede, da Me
Deklaracija o Neodvisnosti - Kaj Pomenijo Besede, da Me

Primer

Prilagodite to zgodbo

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)Ustvari Storyboard 

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)


Plakati za knjige

Plakati , predvsem filmski plakati , so odličen način za študente, da predstavijo simbole in teme v zgodbi. Obstaja toliko načinov, kako sestaviti plakat za knjigo, toda učenci bodo lahko izbrali najpomembnejše elemente zgodbe in jih vizualno predstavili.


Odiseji Filmski Plakat
Odiseji Filmski Plakat

Primer

Prilagodite to zgodbo

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)Ustvari Storyboard 

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)


Projekti za tiskanje

Za še večjo stopnjo ustvarjalnosti in prilagajanja lahko učenci izkoristijo večjo velikost papirja in plakatov za ustvarjanje neverjetnih poročil o knjigah.
Pomoč Share Storyboard That!

Preberite več o našem blogu

Učitelj Priljubljene

Dobili največ iz Storyboard That s temi veliko funkcij!

Učilnica Lastnosti

V času vašega 14-dnevni brezplačni preizkus, boste vi in ​​vaši učenci imajo popoln dostop do vseh funkcij v razredu.

 • Neomejeno Snemalne knjige z do 100 celic
 • Osebna Učitelj Nadzorna plošča
 • Podpora za Google Sign On

Photos for Class

Preprosto zdi, da je popoln foto zaradi integracije z Photos for Class .

 • Milijoni Creative Commons fotografij
 • Samodejno navedena kadar se uporablja
 • Naredi scenarije POP

Zmogljiv izvoz

Ko je vaša snemalna knjiga ustvarjena, jo lahko enostavno izvozite v snemalne celice z visoko ločljivostjo, PDF, diaprojekcijo in še veliko več!

 • Izvozi v predstavitve PowerPoint, Keynote ali Google Slides
 • Naložite v svoj blog, wiki, e-pošto ali družabne medije
 • Ustvarite plakate za učilnice in tiskanje po meri

predstavitev Ready

Hitro pa vsak storyboard v predstavitvi prejeti takojšnje povratne informacije!

 • Ena Kliknite živo Diapozitivi
 • Izvoz v PowerPoint (Keynote in Google Predstavitve združljiva)
 • Ustvari novo predstavitev prav tako enostavno po urejanja
Začnite Brezplačni Preizkus Učiteljev

Iščete Več?

Oglejte si ostalo naših učiteljev vodnikov in učnih načrtov!
Naši Plakati na ZazzleNaši Spoznanja na Učitelje Pay UčiteljeClever Logotip Logotip Google Učilnice Student Privacy Pledge signatory
https://sbt-test.azurewebsites.net/sl/blog/e/knjiga-poročila
© 2020 - Clever Prototypes, LLC - Vse pravice pridržane.
Začetek Moj Brezplačni Preskus
Raziščite Naše Članke in Primeri

Preizkusite Naše Druge Spletne Strani!

Photos for Class - Iskanje šole-Safe, Creative Commons fotografijah! (To je tudi CITES za vas!)
Quick Rubric - enostavno in Delež privlačne Rubrike!
Raje drug jezik?

•   (English) Book Reports 2.0   •   (Español) Informes de Libros 2.0   •   (Français) Rapports de Livres 2.0   •   (Deutsch) Buchberichte 2.0   •   (Italiana) Libro Riporta 2.0   •   (Nederlands) Boekverslagen 2.0   •   (Português) Relatórios do Livro 2.0   •   (עברית) ספר דוח 2.0   •   (العَرَبِيَّة) تقارير كتاب 2.0   •   (हिन्दी) पुस्तक रिपोर्ट 2.0   •   (ру́сский язы́к) Book Reports 2.0   •   (Dansk) Book Rapporter 2.0   •   (Svenska) Bok Rapporter 2,0   •   (Suomi) Kirjoista 2.0   •   (Norsk) Book Reports 2.0   •   (Türkçe) Kitap Raporları 2.0   •   (Polski) Raporty o Książkach 2.0   •   (Româna) Rapoarte de Carte 2.0   •   (Ceština) Book Reports 2.0   •   (Slovenský) Správy Kníh 2.0   •   (Magyar) Book Reports 2.0   •   (Hrvatski) Izvješća o Knjigama 2.0   •   (български) Отчети за Книги 2.0   •   (Lietuvos) Užsakyti Ataskaitos 2.0   •   (Slovenščina) Knjiga Poročila 2.0   •   (Latvijas) Grāmatu Ziņojumi 2.0   •   (eesti) Broneeri Teated 2,0