https://sbt-test.azurewebsites.net/sl/blog/e/minecraft-v-razredu

Izkoriščanje Študentov Strasti v Zgodovini Razreda

Matthew Farber, Ed.D.

Poiščite to in druge velike vire učiteljev v našem šolstvu Blog!

V preteklih letih sem Storyboarding v svojem 7. razreda družbene študije razredu kot način za študente, da dokaže svoje učenje. Na primer, v enoti Jamestown poravnave, raziskovalne študenti dejstva in nato primerjajo svoje ugotovitve Disneyjevega filma iz leta 1995, Pocahontas. Njihov izziv je storyboard sceno kot zgodovinsko točne, in nato "igrišča je" -ali prodati svojo sceno-razredu. To je vse temelji na nekaj znanega kot "Pixar Pitch", ki je, kako slovi digitalne risanka studio storyboards. Če želite izvedeti več, menijo, prikazuje ta video za študente.

V januarju 2017, moji 6. razred družbene študije študente uporablja Storyboard That za ustvarjanje grafičnih romanov, določene v srednjeveškem evropskem časovnem obdobju, tudi znane kot v srednjem veku. Za razliko je Jamestown projekt, ki temelji na preoblikovanje obstoječega pripoved Pocahontas -To naloge bolj odprt. Učenci prve samostojne izbrani podteme o življenju v Evropi v srednjem veku. Podteme v razponu od srednjeveške arhitekture (tj, katedral, gradov), do črne smrti, in križarskih vojn.

Čeprav je srednjeveško obdobje je sama po sebi zanimiva (vsaj meni!), Moja Strah je bil, da bi študenti avtorju zgodbe, ki so bile dolgočasne. Nisem hotel, da bi snemalne knjige iz Rote dejstva o oklep, vitezov in viteštva. Zato sem se odločil, da bi v strokovni pripovednik: Mark Cheverton.

Mark Cheverton je New York Times Najbolj prodajano Minecraft fikcija romanopisec. Spoznala sem ga na igrah v izobraževanje simpoziju v podeželju New Yorku lansko poletje. Upokojeni učitelj, je vodil predstavitev o tem, kako je mentorji in vodi učence, da samostojno objavo knjige. Pojasnil je, kako znakov loki voziti zgodbo pripovedi. Via Skype, je naredil enako za moje učence.

Sem po e-pošti Cheverton v aprilu 2017 več. Povedal sem mu, kako sem hotel deliti svoje nasvete o pisanju zgodovinske fikcije s Storyboard That skupnosti. O tem, kako znaki voziti zgodbe, je dejal:


Mislim, da fikcija lahko odlično orodje za poučevanje o zgodovini, vendar pa mnogi mladi pisatelji pade v past poskušajo pripovedovati dogodke, ali dokument, kako so stvari v določenem časovnem obdobju. Ta vrsta pisanja lahko hitro rodila bralca, ki želi, da je treba sprejeti na pustolovščino. In kaj bralci res želite, se ukvarjajo znake, kjer so videli malo sebi v protagonista. Torej, namesto da piše zgodbo o grajski gradnjo, napisati zgodbo o mladem arhitektu, ki se trudijo, da bi ime za sebe v kraljestvu. Namesto da bi pisal o črni kugi, pisati o eni družini je izziv, s borijo za preživetje sredi groze kuge. Vsi si želimo, da se glasi zgodbo, ki nam bo potegnite v, in da nam daje občutek, kot da smo naleteli na avanturo, in edini način za to, da je kot pisec za uporabo znakov, da bo bralec empatije s, in koren za, in navijanja, ko so končno premagali to zadnjo oviro. Znaki vožnje zgodbe, in učna ura zgodovine lahko preprosto označiti skupaj za vožnjo, in bi se spomnil z boljšo hrambo.


Navdih, nekaj mojih študentov se je odločilo za Minecraft, da vzpostavijo svoje srednjeveške svetove. Pogosto so igrali v multiplayer svetov, praktično vožnjo Jahanje in viteške grajske igre. Potem so vzeli zaslona, ​​ali slik, njihovih svetov. Nato so shranjene slike na Google Drive. Na koncu so vse uvožene v Storyboard That. Tukaj je primer, kako je eden od mojih študentov je grafični roman o arhitekturi arhitekt-ne. Vsebina sledila zgodbo.

Minecraft Študent Primer
Minecraft Študent Primer

Primer

Prilagodite to zgodbo

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)Ustvari Storyboard 

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)


Ta projekt je bil res o izbiri študenta in glasu. Zanima me, v tem primeru Minecraft -was pripeljal v razredu. Kombinacija Storyboard That in Minecraft je bil grozen. To je mogoče doseči tudi na mobilne naprave, kot so pametni ali tablet. Preprosto zgraditi Minecraft svet, je screenshot, nato vgradili tiste slike na enem od Storyboard That 's številne predloge. Napisi in beseda baloni lahko dodatno bogatenje zgodbe, kot tudi.

Možnosti za poroko študentskih interesov s Storyboard That so na videz neskončno! Veliko nasvetov Cheverton je postala vključena v delo študentov. On je celo delijo eno od svojih grafičnih romanov na svojem blogu!

Matthew Farber, Ed.D. uči socialnih študij na Valleyview srednji šoli, v Denville, New Jersey. Dr. Farber je Edutopia blogger in cohost od Ed Got Game, na BAM! Radio Network, in je BrainPOP Certified vzgojitelj. Bil je prejemnik Geraldine R. Dodge učiteljev štipendije in Woodrow Wilson HistoryQuest Fellowship. Poglej za novo, razširjeno izdajo svoje knjige, Gamify učilnici: A Field Guide to Game-Based Learning - Revised Edition (Peter Lang Publishing, 2017). Če želite izvedeti več, obiščite matthewfarber.com.
Pomoč Share Storyboard That!

Preberite več o našem blogu

Učitelj Priljubljene

Dobili največ iz Storyboard That s temi veliko funkcij!

Učilnica Lastnosti

V času vašega 14-dnevni brezplačni preizkus, boste vi in ​​vaši učenci imajo popoln dostop do vseh funkcij v razredu.

 • Neomejeno Snemalne knjige z do 100 celic
 • Osebna Učitelj Nadzorna plošča
 • Podpora za Google Sign On

Photos for Class

Preprosto zdi, da je popoln foto zaradi integracije z Photos for Class .

 • Milijoni Creative Commons fotografij
 • Samodejno navedena kadar se uporablja
 • Naredi scenarije POP

Zmogljiv izvoz

Ko je vaša snemalna knjiga ustvarjena, jo lahko enostavno izvozite v snemalne celice z visoko ločljivostjo, PDF, diaprojekcijo in še veliko več!

 • Izvozi v predstavitve PowerPoint, Keynote ali Google Slides
 • Naložite v svoj blog, wiki, e-pošto ali družabne medije
 • Ustvarite plakate za učilnice in tiskanje po meri

predstavitev Ready

Hitro pa vsak storyboard v predstavitvi prejeti takojšnje povratne informacije!

 • Ena Kliknite živo Diapozitivi
 • Izvoz v PowerPoint (Keynote in Google Predstavitve združljiva)
 • Ustvari novo predstavitev prav tako enostavno po urejanja
Začnite Brezplačni Preizkus Učiteljev

Iščete Več?

Oglejte si ostalo naših učiteljev vodnikov in učnih načrtov!
Naši Plakati na ZazzleNaši Spoznanja na Učitelje Pay UčiteljeClever Logotip Logotip Google Učilnice Student Privacy Pledge signatory
https://sbt-test.azurewebsites.net/sl/blog/e/minecraft-v-razredu
© 2019 - Clever Prototypes, LLC - Vse pravice pridržane.
Začetek Moj Brezplačni Preskus
Raziščite Naše Članke in Primeri

Preizkusite Naše Druge Spletne Strani!

Photos for Class - Iskanje šole-Safe, Creative Commons fotografijah! (To je tudi CITES za vas!)
Quick Rubric - enostavno in Delež privlačne Rubrike!
Raje drug jezik?

•   (English) Harnessing Student Passions in History Class   •   (Español) Aprovechar las Pasiones de los Estudiantes en la Clase de Historia   •   (Français) Exploiter les Passions Étudiantes Dans la Classe D'histoire   •   (Deutsch) Tragende Leidenschaften in der Geschichte Klasse   •   (Italiana) Sfruttare Studenti Passioni in History Class   •   (Nederlands) Harnessing Student Passions in History Class   •   (Português) Aproveitando as Paixões dos Alunos na Aula de História   •   (עברית) ניצול תשוקות סטודנטים בהיסטוריה   •   (العَرَبِيَّة) تسخير العواطف الطلابية في فئة التاريخ   •   (हिन्दी) इतिहास कक्षा में छात्र उत्पीड़न का दोहन   •   (ру́сский язы́к) Использование Студенческих Страстей в Историческом Классе   •   (Dansk) Udnyttelse Student Passions in History Klasse   •   (Svenska) Utnyttja Student Passions i Historia Klass   •   (Suomi) Valjastaminen Student Passions Historiassa Luokkaan   •   (Norsk) Harnessing Student Passions i History Class   •   (Türkçe) Tarih Sınıfında Öğrenci Tutkularından Yararlanma   •   (Polski) Wykorzystanie Pasji Uczniowskich w Klasie Historii   •   (Româna) Valorificând Pasiuni Student în Istorie Clasa   •   (Ceština) Využití Student Vášně v Historii Třídě   •   (Slovenský) Využitie Študentských Vášní v Triede Histórie   •   (Magyar) Hasznosítása Student Szenvedélyek Története Osztály   •   (Hrvatski) Upotreba Studentskih Strasti u Povijesti Klase   •   (български) Използване на Студентските Страсти в Класа на Историята   •   (Lietuvos) Pajungti Studentų Aistros Istorijoje Klasės   •   (Slovenščina) Izkoriščanje Študentov Strasti v Zgodovini Razreda   •   (Latvijas) Nobriedušas Studentu Kaislības Vēsturē Klasē   •   (eesti) Ammutamise Student Kirgi Ajalugu Klass