https://sbt-test.azurewebsites.net/sl/blog/e/nasveti-za-pisanje-branje-razumevanja-strategijah

3 Nasveti za Pomoč Borijo Študenti

Emily Swartz

Poiščite to in druge velike vire učiteljev v našem šolstvu Blog!

Ko me učitelji vprašajo, zakaj naj uporabljajo Storyboard That je ena od prvih stvari, ki sem ji rekel, da je nekaj, kar je v skladu z: »Vsak študent, ne glede na to, ali so na vrhu razreda ali se borijo malo, lahko uporabi in LOVE Storyboard That je res. ”In to je res - ker Storyboard That je tako intuitiven, traja le nekaj minut, da študentje vseh starosti in sposobnosti razumejo, kako uporabljati aplikacijo in začeti ustvarjati storyboarde!

Čeprav je Storyboard Creator tako preprost za uporabo, nekateri učenci potrebujejo malo več časa za začetek kot drugi. V nadaljevanju podajam nekaj idej o tem, kako pomagati borijo študentje uporabo in ljubezen Storyboard That! Ti nasveti so idealni za pomoč študentom, da kar najbolje izkoristijo lekcijo in jim pomagajo pri branju in pisanju.


Nasveti za pomoč pri razumevanju branja

1. Vključite predloge, ki jim bodo pomagale

Pogosto je treba učencem, ki se spopadajo, samo potisniti v pravo smer, nato pa začnejo teči sami! Eden od načinov, da bi študentom nudge je ustvarjanje (ali začnite ustvarjati) dodeljeno storyboard - bodisi, da je parcela diagram, besednjak grafikon ali časovnica - in ga prenesla študentov Storyboard That predstavlja preko predloge!

Učenci lahko nato nadaljujejo snemalno knjigo tako, da izpolnijo opise, dodajo slike, ki jih spremljajo opisi, ki ste jih že napisali, ali kombinacijo obeh!

Oglejte si primer zemljevida znakov za Tragedijo Romea in Julije. Učitelj je ustvaril scenarij z vsemi ključnimi znaki in izpolnil prvo polje kot vodilo. Nato lahko učenci nadaljujejo z izpolnjevanjem pomembnih podrobnosti o vsakem znaku v svoji lastni Storyboard That. To ne bo spremenilo izvirnika, ki ga je ustvaril inštruktor - vsak učenec bo v bistvu uredil svoj izvod. Kul, kaj ?!

Romeo in Julija Character Map
Romeo in Julija Character Map

Primer

Prilagodite to zgodbo

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)Ustvari Storyboard 

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)
Če si želite ogledati predstavitveni videoposnetek o ustvarjanju predlog, kliknite tukaj in si oglejte naš videoposnetek v YouTubu.


2. Uporabite naše učne načrte za navdih

To Kill a Mockingbird Plot Diagram
To Kill a Mockingbird Plot Diagram

Primer

Prilagodite to zgodbo

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)Ustvari Storyboard 

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)
Ko začnete novo enoto, je težko vedeti, kje začeti - še posebej, če imate študente, ki se morda trudijo, da bi sledili študentom na vrhu razreda.

Eden od načinov, da na začetku nove teme dosežete vse na isti strani, je deliti eno od naših številnih učnih načrtov z razredom! Naši učni načrti vključujejo zbirko aktivnosti, ki bodo pomagale okrepiti ključne teme - vse z uporabo storyboards! Od diagramov ploskve (prikazanih zgoraj) do zemljevidov znakov do časovnih obdobij zgodovinskih bitk, bodo primeri v naših učnih načrtih zagotovo navdihnili vsakega od vaših učencev, da ustvarijo svojo vizualno mojstrovino!

Načrt lekcije lahko predstavite svojim učencem s pomočjo projektorja ali pametne plošče ali natisnete vsako dejavnost in jih uporabite kot izročke / delovne liste!


Oglejte si vse naše učne načrte.3. Uporabite Story zaganjalnike za pomoč pri bloku pisateljev!

Primer Začetnega Zgodbe
Primer Začetnega Zgodbe

Primer

Prilagodite to zgodbo

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)Ustvari Storyboard 

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)Prepričan sem, da vaši učenci - in morda celo včasih! - trpijo zaradi blokade pisatelja. Študenti, ki se včasih trudijo začeti s pisanjem, bi zagotovo imeli koristi od naših začetnikov!

Storyboard That je sestavila brezplačen vir podrobnosti o tem, kako s svojimi učenci vključiti zgodbe, ki temeljijo na zgodbi. Začetniki zgodbe lahko učencem pomagajo pri načrtovanju idej za ustvarjalne naloge, eseje in projekte! Prav tako so odličen način, da se učenci začnejo pisati na začetku razreda.


Če želite prebrati več o začetnih zgodbah, si oglejte naš brezplačni vir tukaj.


Imamo tudi zbirko realističnih in fantazijskih zgodb, ki se začnejo pri učiteljih plačanih učiteljev!Pomoč Share Storyboard That!

Preberite več o našem blogu

Učitelj Priljubljene

Dobili največ iz Storyboard That s temi veliko funkcij!

Učilnica Lastnosti

V času vašega 14-dnevni brezplačni preizkus, boste vi in ​​vaši učenci imajo popoln dostop do vseh funkcij v razredu.

 • Neomejeno Snemalne knjige z do 100 celic
 • Osebna Učitelj Nadzorna plošča
 • Podpora za Google Sign On

Photos for Class

Preprosto zdi, da je popoln foto zaradi integracije z Photos for Class .

 • Milijoni Creative Commons fotografij
 • Samodejno navedena kadar se uporablja
 • Naredi scenarije POP

Zmogljiv izvoz

Ko je vaša snemalna knjiga ustvarjena, jo lahko enostavno izvozite v snemalne celice z visoko ločljivostjo, PDF, diaprojekcijo in še veliko več!

 • Izvozi v predstavitve PowerPoint, Keynote ali Google Slides
 • Naložite v svoj blog, wiki, e-pošto ali družabne medije
 • Ustvarite plakate za učilnice in tiskanje po meri

predstavitev Ready

Hitro pa vsak storyboard v predstavitvi prejeti takojšnje povratne informacije!

 • Ena Kliknite živo Diapozitivi
 • Izvoz v PowerPoint (Keynote in Google Predstavitve združljiva)
 • Ustvari novo predstavitev prav tako enostavno po urejanja
Začnite Brezplačni Preizkus Učiteljev

Iščete Več?

Oglejte si ostalo naših učiteljev vodnikov in učnih načrtov!
Naši Plakati na ZazzleNaši Spoznanja na Učitelje Pay UčiteljeClever Logotip Logotip Google Učilnice Student Privacy Pledge signatory
https://sbt-test.azurewebsites.net/sl/blog/e/nasveti-za-pisanje-branje-razumevanja-strategijah
© 2019 - Clever Prototypes, LLC - Vse pravice pridržane.
Začetek Moj Brezplačni Preskus
Raziščite Naše Članke in Primeri

Preizkusite Naše Druge Spletne Strani!

Photos for Class - Iskanje šole-Safe, Creative Commons fotografijah! (To je tudi CITES za vas!)
Quick Rubric - enostavno in Delež privlačne Rubrike!
Raje drug jezik?

•   (English) 3 Tips to Help Struggling Students   •   (Español) 3 Consejos Para Ayudar a los Estudiantes que Luchan   •   (Français) 3 Conseils Pour Aider les Étudiants en Difficulté   •   (Deutsch) 3 Tipps, um Kämpfen Studenten zu Helfen   •   (Italiana) 3 Punte per Risollevare le Sorti Studenti   •   (Nederlands) 3 Tips om te Helpen Studenten met Problemen   •   (Português) 3 Pontas Para Ajudar Estudantes Esforçados   •   (עברית) 3 טיפים שיעזרו נאבק סטודנטים   •   (العَرَبِيَّة) 3 نصائح لمساعدة الطلاب المتعثر   •   (हिन्दी) छात्रों को संघर्ष करने में सहायता करने के लिए 3 युक्तियां   •   (ру́сский язы́к) 3 Советы, Чтобы Помочь Бороться Студентов   •   (Dansk) 3 Tips til at Hjælpe Kæmper Studerende   •   (Svenska) 3 Tips för att Hjälpa Kämpande Studenter   •   (Suomi) 3 Vinkkejä, Joiden Avulla Kamppailee Opiskelijoille   •   (Norsk) 3 Tips for å Hjelpe Sliter Studenter   •   (Türkçe) Mücadele Eden Öğrencilere Yardım İçin 3 İpucu   •   (Polski) 3 Wskazówki, Które Pomogą Zmagać Studentów   •   (Româna) 3 Sfaturi Pentru a Ajuta Luptandu Studenți   •   (Ceština) 3 Tipy, Které vám Pomohou Bojovat Studenti   •   (Slovenský) 3 Tipy na Pomoc Bojujúcim Študentom   •   (Magyar) 3 Tipp, ami Segít Küzd Diákok   •   (Hrvatski) 3 Savjeta za Pomoć u Borbi Protiv Studenata   •   (български) 3 Съвета за Помощ на Студентите, Които се Борят   •   (Lietuvos) 3 Patarimai, Siekiant Padėti Sunkumų Turintiems Mokiniams   •   (Slovenščina) 3 Nasveti za Pomoč Borijo Študenti   •   (Latvijas) 3 Padomi, lai Palīdzētu Cīnās Students   •   (eesti) 3 Vihjeid Võitleb Õpilased