https://sbt-test.azurewebsites.net/sl/blog/e/olimpijske-igre-za-otroke

Olimpijske Igre za Otroke - v Razredu Dejavnosti

Anna Warfield

Poiščite to in druge velike vire učiteljev v našem šolstvu Blog!

Vedno iščemo načine za vključevanje naših učencev, vključno s skrbjo za njihove interese ali z uvajanjem povsem novih zanimivih informacij. Mnogi mlajši dijaki še niso bili izpostavljeni različnim športnim dogodkom in različnim državam po vsem svetu. Olimpijske igre so odlična priložnost za promocijo kulturne zavesti, športne sposobnosti, fitnesa, trdo delo in še več.Ustvari Storyboard 

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)


Historical Olympics
Historical Olympics

Primer

Prilagodite to zgodbo

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)Ustvari Storyboard 

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)


Poletni olimpijski športi vključujejo:

 • Gimnastika
 • Plavanje
 • Ograje
 • Rugby
 • Judo
 • Streljanje
 • Tenis
 • Veslanje
 • Track in Field
 • Golf
 • Vaterpolo
 • Rvanje
 • Nogomet
 • Košarka
 • Potapljanje
 • Boks
 • Lokostrelstvo
 • Kanu
 • Kolesarjenje
 • Rokomet
 • Hokej
 • Jadranje
 • Tae Kwon Do
 • Trampolin
 • Dvigovanje uteži
 • Odbojka na mivki
 • Konjeniški dogodki

Olympic Athletes
Olympic Athletes

Primer

Prilagodite to zgodbo

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)Ustvari Storyboard 

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)


Olimpijske igre so zelo razburljive, zlasti za tiste, ki jih še niso doživeli. Športniki se srečujejo z vsega sveta, da tekmujejo in preizkusijo svoje spretnosti na športnih prireditvah. Olimpijske igre so odlična priložnost za spodbujanje globalne enotnosti. Svet je na olimpijskih igrah. Učenci "sponzorirajo" specifične športnike, države ali dogodke. Raziščite različne in predstavite informacije. Ne glede na to, ali se osredotočate na poletne igre ali zimske igre, lahko storite številne dejavnosti, s katerimi boste vključili svoje učence.


Olympic Basketball
Olympic Basketball

Primer

Prilagodite to zgodbo

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)Ustvari Storyboard 

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)

Sprejmite svoje olimpijske načrte na naslednjo stopnjo! Olimpijske igre lahko tudi za otroke. Storyboard Creator ima več znakov in prizorov, ki so posebej namenjeni različnim športnim dogodkom. Športni znaki imajo celo posebne položaje in rekvizite za igranje različnih športov. Če element, ki ga želite, ni na kartici »Šport«, vnesite želeno v iskalno vrstico!

Naši znaki so prilagodljivi, tako da lahko na državni zastavi prikažete veliko različnih barv ljudi. V vrstico za iskanje vnesite »zastava«, da si ogledate naše razpoložljive zastavice ali si ustvarite svoje zastavice z našimi oblikami in ozadji vzorca! Photos for Class prihajajo prav pri iskanju pravega zastave, vendar je kot nalašč za kopanje fotografij, ki so varne za uporabo prejšnjih olimpijskih iger.


Na kaj delate v svojem razredu? Poskušati graditi značaj, spodbujati vodstvo, spodbujati sodelovanje, navdihniti toleranco in kulturno vrednotenje, razvijati raziskovalne spretnosti, znati predstaviti veščine, se naučiti o decimalkah, pokazati prednosti discipline, napisati športno zgodbo? Veliko stvari lahko storite za vključitev olimpijskih iger na različna področja vašega kurikula.


Oglejte si naslednje teme in ideje za malo navdiha za uporabo olimpijskih iger v svoji učilnici!


Poskrbite, da boste na spletni strani uradne olimpijske igre našli informacije o tekočih, preteklih in prihajajočih olimpijskih igrah!


Ustvari Storyboard 

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)
Slika Pripisov


Pomoč Share Storyboard That!

Preberite več o našem blogu

Učitelj Priljubljene

Dobili največ iz Storyboard That s temi veliko funkcij!

Učilnica Lastnosti

V času vašega 14-dnevni brezplačni preizkus, boste vi in ​​vaši učenci imajo popoln dostop do vseh funkcij v razredu.

 • Neomejeno Snemalne knjige z do 100 celic
 • Osebna Učitelj Nadzorna plošča
 • Podpora za Google Sign On

Photos for Class

Preprosto zdi, da je popoln foto zaradi integracije z Photos for Class .

 • Milijoni Creative Commons fotografij
 • Samodejno navedena kadar se uporablja
 • Naredi scenarije POP

Zmogljiv izvoz

Ko je vaša snemalna knjiga ustvarjena, jo lahko enostavno izvozite v snemalne celice z visoko ločljivostjo, PDF, diaprojekcijo in še veliko več!

 • Izvozi v predstavitve PowerPoint, Keynote ali Google Slides
 • Naložite v svoj blog, wiki, e-pošto ali družabne medije
 • Ustvarite plakate za učilnice in tiskanje po meri

predstavitev Ready

Hitro pa vsak storyboard v predstavitvi prejeti takojšnje povratne informacije!

 • Ena Kliknite živo Diapozitivi
 • Izvoz v PowerPoint (Keynote in Google Predstavitve združljiva)
 • Ustvari novo predstavitev prav tako enostavno po urejanja
Začnite Brezplačni Preizkus Učiteljev

Iščete Več?

Oglejte si ostalo naših učiteljev vodnikov in učnih načrtov!
Naši Plakati na ZazzleNaši Spoznanja na Učitelje Pay UčiteljeClever Logotip Logotip Google Učilnice Student Privacy Pledge signatory
https://sbt-test.azurewebsites.net/sl/blog/e/olimpijske-igre-za-otroke
© 2020 - Clever Prototypes, LLC - Vse pravice pridržane.
Začetek Moj Brezplačni Preskus
Raziščite Naše Članke in Primeri

Preizkusite Naše Druge Spletne Strani!

Photos for Class - Iskanje šole-Safe, Creative Commons fotografijah! (To je tudi CITES za vas!)
Quick Rubric - enostavno in Delež privlačne Rubrike!
Raje drug jezik?

•   (English) Storyboard the Olympics   •   (Español) Storyboard los Juegos Olímpicos   •   (Français) Storyboard les Jeux Olympiques   •   (Deutsch) Storyboard die Olympischen Spiele   •   (Italiana) Storyboard le Olimpiadi   •   (Nederlands) Storyboard de Olympische Spelen   •   (Português) Storyboard as Olimpíadas   •   (עברית) לוח סיפור האולימפיאדה   •   (العَرَبِيَّة) القصة المصورة دورة الالعاب الاولمبية   •   (हिन्दी) ओलंपिक स्टोरीबोर्ड   •   (ру́сский язы́к) Раскадровка Олимпийских игр   •   (Dansk) Storyboard OL   •   (Svenska) Storyboard OS   •   (Suomi) Kuvakäsikirjoituksen Olympialaisissa   •   (Norsk) Dreieboken OL   •   (Türkçe) Olimpiyat Storyboard   •   (Polski) Zaplanuj Igrzysk Olimpijskich   •   (Româna) Storyboard Jocurile Olimpice   •   (Ceština) Storyboard Olympiádu   •   (Slovenský) Storyboard Olympijských Hier   •   (Magyar) Storyboard az Olimpia   •   (Hrvatski) Storyboard na Olimpijadi   •   (български) История на Олимпиадата   •   (Lietuvos) Siužetinės Linijos Olimpinės Žaidynės   •   (Slovenščina) Snemalna Knjiga Olimpijskih Iger   •   (Latvijas) Montāžas Skala Olimpiskās Spēles   •   (eesti) Süžeeskeemid Olümpiamängudel