https://sbt-test.azurewebsites.net/sl/blog/e/počitnice

Uporaba Storyboard That vse Leto

Emily Swartz

Poiščite to in druge velike vire učiteljev v našem šolstvu Blog!


Kdor me ve, ve, da sem načrtovalec. Rad bi načrtoval kosila za teden, kjer grem na svoj naslednji dopust, in tudi kakšna darila, ki jih dajem za rojstne dneve / praznike, včasih mesecev vnaprej.

Želite tudi načrtovati naprej? Imaš srečo! Pripravil sem koledar Storyboard That je načrt za učenje počitnic (vse skupaj vključuje študentske aktivnosti!), Tako da lahko načrtujete učne ure za vse prihajajoče praznike!

Kliknite na spodnji mesec, da skočite na ta določen mesec ali se pomaknite navzdol, če si želite ogledati vse od njih!


Januar | Februar | April | Maj | Junij | Julij | Oktober | November | December

Januar

Martin Luther King, mlajši dan

Martin Luther King, mlajši dan je čas za spoštovanje in zapomnitev zapuščine Martina Luther Kinga Jr. praznuje se tretji ponedeljek januarja, ki je okoli rojstnega dne MLK Jr. 15. januarja.

Ta dopust zagotavlja odlično učno priložnost za učitelje v katerem koli razredu in med katerim koli predmetom. Zapuščina MLK Jr. je mogoče najti v zgodovini in literaturi, številni ideali, za katere se zagovarja MLK Jr., so še vedno pomembni.

Eden od načinov za spoštovanje MLK Jr. z uporabo scenarijev bi bil analizirati govor, ki ga je napisal! Tukaj je super primer, kaj bi lahko učenci ustvarili po analizi "Pismo iz zapora v Birminghamu".

Letter from a Birmingham Jail - Literary Elements
Letter from a Birmingham Jail - Literary Elements

Primer

Prilagodite to zgodbo

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)Ustvari Storyboard 

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)Za več dejavnosti, ki jih lahko uporabite za praznovanje MLK Jr. Day s svojimi učenci, si oglejte naše celovite učne načrte za "Imam sanje" in "Pismo iz zapora v Birminghamu".

Februar

Črni zgodovinski mesec

Ali ste vedeli, da medtem ko je februarski praznik meseca februarja v Združenih državah in Kanadi, opazimo v oktobru za tiste v Združenem kraljestvu?

Uporabite naše dejavnosti črnega zgodovine, da bi svojim študentom pomagala pomembnim osebam, razumela ključne dogodke in razmišljala o večjih temah preteklosti in sedanjosti.

Black History Month
Black History Month

Primer

Prilagodite to zgodbo

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)Ustvari Storyboard 

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)
Kliknite tukaj, če si želite ogledati naše dejavnosti Black History Month.


Valentinovo

Obstajajo številni načini za praznovanje Valentinovo z vašimi učenci. Od dajanja valentin medsebojno, da razmišljajo o tem, kar vam je najbolj pomembno, je Valentinovo čas ljubezen.

Naš vodnik po počitniških aktivnostih vključuje malo znano Storyboard That funkcijo - ustvarjanje zložljivih počitniških kart! Heads up: to lahko postane vaša nova najljubša stvar o Storyboard That!

Valentines Day Card
Valentines Day Card

Primer

Prilagodite to zgodbo

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)Ustvari Storyboard 

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)
Kliknite tukaj, če si želite ogledati naše aktivnosti Valentine's Day.


April

Dan Zemlje

Dan zemlje se vsako leto praznuje 22. aprila. Ta dan je odlična priložnost za učenje učencev več o našem planetu in razmišljanje o tem, kako lahko ustvarjamo bolj trajnosten način življenja za prihodnje generacije.

Naš vodnik po dejavnostih prikazuje različne dejavnosti, ki jih lahko opravljate s svojimi učenci, toda moj najljubši je model Frayer Earth Facts!

Cool Earth Facts
Cool Earth Facts

Primer

Prilagodite to zgodbo

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)Ustvari Storyboard 

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)
Kliknite tukaj, če si želite ogledati naše aktivnosti na Zemlji.


Rojstni dan William Shakespeareja

Čeprav poseben datum rojstva William Shakespeare ni znan, se domneva, da se je krstil 26. aprila 1564. Njegov rojstni dan tradicionalno praznujemo v mesecu aprilu in tukaj ni nič drugače na Storyboard That! Shakespeare je imel tako velik vpliv na svet literature in umetnost in zgodbe so odličen način, da spoštujejo to zapuščino!

Od analize besedišča iz njegovih dram do ustvarjanja 5-delnih strukturnih diagramov, obstaja veliko načinov, kako lahko Shakespeare spoštujete z uporabo zgodbe!

Five Act Structure - Romeo and Juliet
Five Act Structure - Romeo and Juliet

Primer

Prilagodite to zgodbo

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)Ustvari Storyboard 

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)


Storyboard That celotno zbirko virov William Shakespeare lahko najdete tukaj!

Maj

Materinski dan

Medtem ko se pravi dan materinega dneva spreminja vsako leto v Združenih državah, se praznuje v drugi nedelji maja. Materinski dan je čas za spoštovanje ne samo naše matere, temveč materinstva in vpliva mater na splošno.

Vedno se prepričam, da pokličem mamo (seveda), moje babice in moje tete, da bi jim želela vesel Materinski dan.

V učilnici lahko vključite pripovedovanje v praznovanje materinega dneva, saj se vaši učenci razmišljajo o tem, zakaj ljubijo svoje matere, njihove najljubše stvari z njimi in se spomnijo še posebej zabavnega dne z njimi!

Tukaj je primer iz našega vodnika aktivnosti, ki uporablja našo 16x9 postavitev!

My Day with Mom
My Day with Mom

Primer

Prilagodite to zgodbo

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)Ustvari Storyboard 

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)
Kliknite tukaj, če si želite ogledati aktivnosti naše matere.


Junij

Očetov dan

Tako kot materinski dan se spremeni dejanski datum Očetovega dne. Vsako leto se praznuje tretja nedelja v juniju. Čeprav so mnoge šole že na poletnih počitnicah, ko pride čas Očeta, še vedno obstajajo številne dejavnosti, ki jih lahko opravljate s svojimi učenci, preden se šola odpravi!

Tako kot na materinem dnevu vedno poskrbim, da pokličem svojega očeta, mojih dedov in mojih usta, da bi jim želel ves dan.

En fantastičen dan očetov je ustvariti pripoved o očetovem dnevu. To je lahko resnična zgodba ali izmišljena, saj ljudje ali živali kot glavni junaki! Obožujem to dejavnost, saj pomaga učencem pri pisanju in pripovedovanju zgodbe ter tudi pri razumevanju branja.

Dad Narrative
Dad Narrative

Primer

Prilagodite to zgodbo

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)Ustvari Storyboard 

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)
Kliknite tukaj, če si želite ogledati aktivnosti Očetovega dne.


Julij

Četrto julijo

Čeprav se četrto julijo zgodi zunaj tradicionalnega šolskega leta, sem želel poudariti, kako lahko pripovedujete ta praznik! Imamo veliko zgodovinskih in ELA učnih načrtov, ki jih lahko uporabimo za poučevanje študentov o Revolucionarni vojni in Deklaraciji o neodvisnosti.

Naša razporeditev zemljevida Spider je idealna za izdelavo analize 5Ws! Oglejte si ta primer iz naše primarne analize Deklaracije o neodvisnosti.

The Declaration of Independence 5 Ws
The Declaration of Independence 5 Ws

Primer

Prilagodite to zgodbo

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)Ustvari Storyboard 

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)


Ostale dejavnosti 4. julija so na voljo tukaj:

 1. Skupni smisel Thomas Paine

 2. Ameriška revolucija

 3. Deklaracija o neodvisnosti [ELA]

 4. Deklaracija o neodvisnosti : analiza primarnih virov


Oktober

Noč čarovnic

Morda je eden od mojih najljubših počitnic v celem letu noč čarovnic. Kaj ni ljubezen do počitnic s tako veliko sladkarijami ?!

Ker so zgoščenke tako odlično orodje za vizualno komunikacijo, je popolnoma smiselno, da jih uporabljamo za posredovanje pomembnih sporočil, kadar koli je to mogoče. Medtem ko je noč čarovnic brez dvoma zabaven in prazničen dopust, je pomembno tudi, da študentje vadijo varne navade, ko se zatečejo ali zdravijo.

Ena od aktivnosti v našem Vodiču aktivnosti Halloween zahteva, da dijaki ustvarijo "namige za varno nočno vez" pajek! Ta dejavnost učencem pomaga razumeti, kako praznično praznovati na varen način, medtem ko se še vedno zabavajo. Tukaj je primer, kaj bi lahko ustvarili:

Halloween Safety
Halloween Safety

Primer

Prilagodite to zgodbo

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)Ustvari Storyboard 

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)
Kliknite tukaj, če si želite ogledati naše aktivnosti v zvezi z nočnimi čevlji.


November

Dan zahvalnosti

Tradicionalno praznovanje zadnjega četrtka v novembru je Thanksgiving čas za razmislek o tem, za kaj ste najbolj hvaležni in preživite čas z družino in ljubljenimi. Čeprav je večina (če ne vse) šole počitek v počitnicah okoli zahvalni dan, so naše zahvalne dejavnosti odlične za pridobivanje učencev v prazničnem duhu po prehajajočih Halloween. Lahko jih tudi uporabite kot zabaven način za pošiljanje študentov na počitnice.

Dan zahvalnosti je tudi zelo zgodovinski praznik v Združenih državah. Ker se Storyboard That ponaša s tem, da ima neverjetne perfektne znake, prizore in predmete, zakaj ne bi uporabili vse te čudovite umetnosti, da ustvarite zgodbo o zgodbi o zahvalništvu z vašimi učenci ?!

Thanksgiving - Story of
Thanksgiving - Story of

Primer

Prilagodite to zgodbo

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)Ustvari Storyboard 

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)
Kliknite tukaj, če si želite ogledati naše zahvalne dejavnosti.


December

Zimski prazniki
(Hanukka, Kwanzaa, božič)

December je poln počitnic. Med Hanukko, božičem in Kwanzao obstajajo številne priložnosti za pripovedovanje z vašimi učenci!

Storyboards, po naravi, so kot nalašč za pripovedovanje zgodb. Ena od aktivnosti, ki smo jo predstavili v naših učnih načrtih za zimske počitnice, je prav to - Zimski praznik! Vaši študenti lahko napišejo svojo zgodbo o ničemer - fikciji ali dokumentaciji!

Pro Nasvet: uporabite številne naše prizore z dodano značilnostmi prilagajanja vremena! Preprosto povlecite in spustite sceno in poiščite gumb »Uredi Sceno«. Kliknite na ta gumb in v samo nekaj kliki ustvarite zimsko sceno!

Winter Holiday - Story
Winter Holiday - Story

Primer

Prilagodite to zgodbo

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)Ustvari Storyboard 

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)
Kliknite tukaj, če si želite ogledati naše zimske počitnice.

Ne glede na počitnice, zgodbe so odlično orodje za učenje, medtem ko se zabavate. Preizkusite te dejavnosti s svojimi učenci ali ustvarite svoje! Srečna zgodba!


Pomoč Share Storyboard That!

Preberite več o našem blogu

Učitelj Priljubljene

Dobili največ iz Storyboard That s temi veliko funkcij!

Učilnica Lastnosti

V času vašega 14-dnevni brezplačni preizkus, boste vi in ​​vaši učenci imajo popoln dostop do vseh funkcij v razredu.

 • Neomejeno Snemalne knjige z do 100 celic
 • Osebna Učitelj Nadzorna plošča
 • Podpora za Google Sign On

Photos for Class

Preprosto zdi, da je popoln foto zaradi integracije z Photos for Class .

 • Milijoni Creative Commons fotografij
 • Samodejno navedena kadar se uporablja
 • Naredi scenarije POP

Zmogljiv izvoz

Ko je vaša snemalna knjiga ustvarjena, jo lahko enostavno izvozite v snemalne celice z visoko ločljivostjo, PDF, diaprojekcijo in še veliko več!

 • Izvozi v predstavitve PowerPoint, Keynote ali Google Slides
 • Naložite v svoj blog, wiki, e-pošto ali družabne medije
 • Ustvarite plakate za učilnice in tiskanje po meri

predstavitev Ready

Hitro pa vsak storyboard v predstavitvi prejeti takojšnje povratne informacije!

 • Ena Kliknite živo Diapozitivi
 • Izvoz v PowerPoint (Keynote in Google Predstavitve združljiva)
 • Ustvari novo predstavitev prav tako enostavno po urejanja
Začnite Brezplačni Preizkus Učiteljev

Iščete Več?

Oglejte si ostalo naših učiteljev vodnikov in učnih načrtov!
Naši Plakati na ZazzleNaši Spoznanja na Učitelje Pay UčiteljeClever Logotip Logotip Google Učilnice Student Privacy Pledge signatory
https://sbt-test.azurewebsites.net/sl/blog/e/počitnice
© 2020 - Clever Prototypes, LLC - Vse pravice pridržane.
Začetek Moj Brezplačni Preskus
Raziščite Naše Članke in Primeri

Preizkusite Naše Druge Spletne Strani!

Photos for Class - Iskanje šole-Safe, Creative Commons fotografijah! (To je tudi CITES za vas!)
Quick Rubric - enostavno in Delež privlačne Rubrike!
Raje drug jezik?

•   (English) Use Storyboard That All Year Long   •   (Español) El uso Storyboard That Todo el Año   •   (Français) Utiliser le Storyboard That Toute L'année   •   (Deutsch) Storyboard That Sie Storyboard That Ganze Jahr Lang   •   (Italiana) Usa Storyboard That Tutto L'anno   •   (Nederlands) Gebruik Storyboard That All Year Long   •   (Português) Use Storyboard That Todo o ano Longo   •   (עברית) השתמש Storyboard That כל השנה   •   (العَرَبِيَّة) استخدام Storyboard That مدار السنة   •   (हिन्दी) Storyboard That का उपयोग करें Storyboard That सभी वर्ष लंबे   •   (ру́сский язы́к) Storyboard That год   •   (Dansk) Brug Storyboard That Hele Året Rundt   •   (Svenska) Användning Storyboard That Året Runt   •   (Suomi) Käytä Storyboard That Ympäri Vuoden   •   (Norsk) Bruk Storyboard That Hele Året   •   (Türkçe) Bütün Yıl Storyboard That Kullanın   •   (Polski) Użyj Storyboard That rok   •   (Româna) Utilizați Storyboard That de Storyboard That pe tot Parcursul Anului   •   (Ceština) Použití Storyboard That po Celý rok   •   (Slovenský) Použite Storyboard That Celý rok Dlhý   •   (Magyar) Felhasználási Storyboard That az Egész év Folyamán   •   (Hrvatski) Storyboard That Cijelu Godinu   •   (български) Storyboard That Година е Дълга   •   (Lietuvos) Naudokite Storyboard That Ištisus Metus   •   (Slovenščina) Uporaba Storyboard That vse Leto   •   (Latvijas) Izmantot Storyboard That Visa Gada Garumā   •   (eesti) Kasuta Storyboard That Aastaringselt