https://sbt-test.azurewebsites.net/sl/blog/e/povečanje-študent-hrambe

Povečajte Študent Hrambi, Enthusiasm, & Zaupanje

Z Kristy Littlehale

Poiščite to in druge velike vire učiteljev v našem šolstvu Blog!


Kot srednješolski učitelj angleščine v poklicni tehnični šoli, vidim, prvič, prednosti, ki jih ima vizualno učenje in praktične naloge pri mojih študentih. Ko moji otroci uporabljajo Storyboard That, vidim ogromne skoke pri zadrževanju , navdušenju in samozavesti . Medtem ko sem začel pisati za Storyboard That lansko poletje, nisem imel možnosti videti plodov mojega dela do preteklega šolskega leta, ko sem začel uporabljati programsko opremo v svoji učilnici. V mojem duhu sem vedel, kakšna platforma bi lahko ponudila mojim učencem: to je vizualna, daje jim linearni način, da pripoveduje zgodbo, lažje je urediti kot plakat itd. Ampak hitro sem ugotovila, da je Storyboard That imela toliko nepričakovanih koristi za moje otroke, ki sem jih celo še bolj navdušil nad uporabo!Ustvari Storyboard 

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)


Zadrževanje

Eno branje, ki ga vsako leto delam s svojimi upokojenci, je Mezopotamsko delo, Epski o Gilgameshu , in vsako leto je boj, da se jih spominjajo vsebine, ker knjiga ni najzanimivejša literatura kdaj. Letos sem izkoristil junaško potovanje Storyboard That nalogo in ugotovil sem, da so tudi v januarju ali v finalu maja v moji moji otroci spominjali več elementov zgodbe kot kdajkoli prej. Poleg tega, ko sem dal plošče kot pregled za zaključni izpit, je bil velik spomin jogger! Mojemu otroku ni bilo treba brati vsakega posameznega opisa - videli so slike in se spominjali največjih plotnih točk zgodbe. Spodaj je skrajšan primer, na primer plošč, s katerimi so prišli:


Epic of Gilgamesh Example
Epic of Gilgamesh Example

Primer

Prilagodite to zgodbo

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)Ustvari Storyboard 

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)Navdušenje

Mnogi moji dijaki so praktični učenci in večina jih je tech-zdrava pamet, tako da združite oba elementa precej naredili svoj dan! Moji otroci LJUBIRA izbirajo lastne prizore, prilagajajo svoje znake, jih postavljajo, obrezujejo stvari in se vmešajo v zabavne besedilne mehurčke. Tesno sodelujejo z besedilom, vendar tega sploh ne zavedajo! Bilo je veliko primerov, ko bi zvonec zvonil in jih pogledali, osramotili, od svojih računalnikov in ugotovili, da jih je celoten blok prešel in je bilo čas, da zapusti!

Mnogi moji učenci so bili tudi ustvarjalni, nekateri pa so vključili zabavne stvari v svoje deske! (Kdo je vedel, da je učenje še vedno zabavno v srednji šoli ?!) Tukaj je nekaj primerov, ki so podobni ploščam, ki so jih ustvarili:


Ustvari Storyboard 

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)Zaupanje

Ena presenetljiva in nepričakovana korist uporabe Storyboard That v moji učilnici, ko je prišel čas, da predstavi svoje zgodbe, toliko mojih otrok je bilo zelo prepričljivo! Za študente, ki niso tako dobri pri risanju (kot sem jaz), Storyboard That so jih postavili na vidno igralno površino s svojimi bolj umetno nagnjenimi vrstniki. Za učence, ki se borijo s pisanjem, jim ni bilo treba popolniti celotnega diapozitiva ali Powerpointove predstavitve; Namesto tega bi lahko dodali dialog in kratke zameglitve in še vedno izpolnili svojo nalogo. Študente sem prosil, da opozorijo vsaj na enega umetniškega elementa, ki so ga vključili med predstavitve, ne glede na to, ali gre za povečavo in pridelek, senco, nanos, dodajanje sijaja na Luno itd. To je privedlo do tega, da so učenci bolj navdušeni nad delitvijo kul ali so jih vznemirili za nekaj kul, ki so jih naredili njihovi sošolci. Poleg tega ne bo vsaka snemalna knjiga enaka - in to je v redu! Še vedno lahko ocenim, da otroci razumejo, kar jih potrebujejo, da vedo, tudi če se nekoliko razlikujejo v svojih pristopih in rezultatih.


BONUS! Enostavni nadomestni načrti

Zame moram reči, da sem bil zelo navdušen, da sem uporabil Storyboard That Ko sem bil nepričakovano v februarju bolan z gripo. V sredi noči panike sem spoznal, da nima ničesar, kar bi mojim bralcem naredil sami, ker smo bili v neuspeli točki v učnem načrtu. Poleg tega sem jih potreboval, da se obnašajo za nadomestek. Hitro sem se prijavil na mojo Storyboard That učitelja in ustvaril nalogo za moje študente.

Sem jih prebral kratko zgodbo " Interlopers ", ki ga je Saki, in sem dal predlogo diagram načrta. (Bili smo sredi Kill Kill Mockingbird in kmalu bomo razpravljali o filmskih vrsticah za romane, zato smo delali kratek pregled!) Študentje so prišli, odprli Chromebooke, videli moj e-poštni naslov in se prijavili v Storyboard That, in hitro prišel na delo. Našli so mojo predlogo in moja navodila. Skupino berejo skupaj v svojih skupinah, nato pa se razdelijo, da delajo na svojih grafičnih načrtih. Učenci, ki niso končali, bi lahko pripeljali domov! To je tako enostavno, da jih uporabljajo in se zabavajo. Najboljše je, da me ni čakalo nobenih disciplinskih pisanj, ko sem se vrnil, in lahko sem preveril napredovanje učencev od doma. Tukaj je nekaj primerov, kot so različne različice "Climax" iz zgodbe, ki je rezultat (in vsi so bili veljavni!):


Interlopers Different Climax Examples
Interlopers Different Climax Examples

Primer

Prilagodite to zgodbo

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)Ustvari Storyboard 

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)O avtorju


Že devet let sem poučeval 9-12 ELA. Trenutno delam v poklicni tehnični šoli južno od Bostona, MA, in imam učence vseh stopenj, sposobnosti in učnih stilov. Edinstveno naši šoli je naše prebivalstvo študentov, ki so vizualni in praktični učenci - to je dejansko obogatilo veliko mojih lekcij in mi je pomagalo razmišljati o literaturi na zelo različne načine!
Ustvari Storyboard 

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)Pomoč Share Storyboard That!

Preberite več o našem blogu

Učitelj Priljubljene

Dobili največ iz Storyboard That s temi veliko funkcij!

Učilnica Lastnosti

V času vašega 14-dnevni brezplačni preizkus, boste vi in ​​vaši učenci imajo popoln dostop do vseh funkcij v razredu.

 • Neomejeno Snemalne knjige z do 100 celic
 • Osebna Učitelj Nadzorna plošča
 • Podpora za Google Sign On

Photos for Class

Preprosto zdi, da je popoln foto zaradi integracije z Photos for Class .

 • Milijoni Creative Commons fotografij
 • Samodejno navedena kadar se uporablja
 • Naredi scenarije POP

Zmogljiv izvoz

Ko je vaša snemalna knjiga ustvarjena, jo lahko enostavno izvozite v snemalne celice z visoko ločljivostjo, PDF, diaprojekcijo in še veliko več!

 • Izvozi v predstavitve PowerPoint, Keynote ali Google Slides
 • Naložite v svoj blog, wiki, e-pošto ali družabne medije
 • Ustvarite plakate za učilnice in tiskanje po meri

predstavitev Ready

Hitro pa vsak storyboard v predstavitvi prejeti takojšnje povratne informacije!

 • Ena Kliknite živo Diapozitivi
 • Izvoz v PowerPoint (Keynote in Google Predstavitve združljiva)
 • Ustvari novo predstavitev prav tako enostavno po urejanja
Začnite Brezplačni Preizkus Učiteljev

Iščete Več?

Oglejte si ostalo naših učiteljev vodnikov in učnih načrtov!
Naši Plakati na ZazzleNaši Spoznanja na Učitelje Pay UčiteljeClever Logotip Logotip Google Učilnice Student Privacy Pledge signatory
https://sbt-test.azurewebsites.net/sl/blog/e/povečanje-študent-hrambe
© 2020 - Clever Prototypes, LLC - Vse pravice pridržane.
Začetek Moj Brezplačni Preskus
Raziščite Naše Članke in Primeri

Preizkusite Naše Druge Spletne Strani!

Photos for Class - Iskanje šole-Safe, Creative Commons fotografijah! (To je tudi CITES za vas!)
Quick Rubric - enostavno in Delež privlačne Rubrike!
Raje drug jezik?

•   (English) Increase Student Engagement, Enthusiasm, & Confidence   •   (Español) Aumentar la Retención, el Entusiasmo y la Confianza de los Estudiantes   •   (Français) Augmenter la Rétention, L'enthousiasme et la Confiance des Étudiants   •   (Deutsch) Erhöhen Student Retention, Begeisterung, und Vertrauen   •   (Italiana) Aumentare Student Ritenzione, Entusiasmo, Fiducia &   •   (Nederlands) Verhoog Student Retention, Enthousiasme, & Confidence   •   (Português) Aumentar a Retenção do Aluno, Entusiasmo e Confiança   •   (עברית) שפר את שימור סטודנטים, התלהבות, & אמון   •   (العَرَبِيَّة) زيادة الطالب الاحتفاظ، الحماس، والثقة   •   (हिन्दी) छात्र प्रतिधारण, उत्साह, और विश्वास बढ़ाएं   •   (ру́сский язы́к) Повысить Удержание Студентов, Энтузиазм и Уверенность   •   (Dansk) Forøg Student Retention, Entusiasme, og Tillid   •   (Svenska) Öka Student Retention, Entusiasm och Förtroende   •   (Suomi) Lisätä Opiskelijoiden Säilyttäminen, Innostusta, ja Luottamus   •   (Norsk) Øk Student Retention, Entusiasme, og Confidence   •   (Türkçe) Öğrenci Tutulumunu, Heyecanı ve Güvenini Artırın   •   (Polski) Zwiększenie Retencji Studentów, Entuzjastów i Zaufania   •   (Româna) Creșterea Student de Retenție, Entuziasm, și de Încredere   •   (Ceština) Zvýšení Student Uchovávání, Nadšení, Důvěru &   •   (Slovenský) Zvýšiť Zadržiavanie Študentov, Nadšenie a Dôveru   •   (Magyar) Növekszik Student Megőrzése, a Lelkesedés, és Bizalom   •   (Hrvatski) Povećajte Zadržavanje Učenika, Entuzijazam i Povjerenje   •   (български) Увеличете Задържането на Студентите, Ентусиазма и Доверието   •   (Lietuvos) Didinti Studentų Susilaikymas, Entuziazmas, & Pasitikėjimą   •   (Slovenščina) Povečajte Študent Hrambi, Enthusiasm, & Zaupanje   •   (Latvijas) Palielināt Studentu Saglabāšana, Entuziasmu un Uzticību   •   (eesti) Suurendada Student Säilitamine, Entusiasmi, ja Usaldus