https://sbt-test.azurewebsites.net/sl/blog/e/show-off-your-storyboard

Storyboard That z JPP in Več

Anna Warfield

Poiščite to in druge velike vire učiteljev v našem šolstvu Blog!

Ni mogoče zanikati, da lahko naredite nekaj precej neverjetnih stvari s Storyboard That. Včasih ljudje pozabijo, da lahko uporabijo čudovite skladbe, ki jih ustvarjajo z drugimi aplikacijami! Medtem ko je spletna stran precej presenetljiva, poglejte, kaj lahko storite z digitalnim pripovedovanjem zgodb!

Oglejmo si kratek pregled izvoznih možnosti, ki jih imate za vaše javne storyboards! Ko pregledujete svojo snemalno knjigo, boste pod snemalno knjigo videli več gumbov. Ti gumbi vam omogočajo, da se vrnete in uredite svojo snemalno knjigo, ogledate v obliki diaprojekcije v brskalniku ali izvozite svojo snemalno knjigo na različne načine.


Izvozi Orodno Vrstico

Copy Storyboard

Ta gumb bo naredil kopijo snemalne knjige in vas neposredno pripeljal do Storyboard Creatorja, da bi naredil spremembe, ki jih potrebujete. Kopiranje snemalne knjige je še posebej uporabno, če želite uporabiti nekatere, vendar ne vse informacije ali posnetke v novi snemalni knjigi. To je kot možnosti »Shrani kot« v mnogih programih. Druga koristna uporaba gumba za snemalno knjigo za kopiranje je, da vzamete eno od aktivnosti iz učnih načrtov in nato pregledate za lastne namene. Morda na zemljevidu znakov vas ne zanimajo njihove fizične lastnosti in želite to besedilo spremeniti v »cilje«. Ali pa želite učencem dati diagram diagrama brez besed in samo slik, da jih spomnite na zgodbo. Kopiranje snemalne knjige je zelo preprost način za spreminjanje različnih učencev, ne da bi žrtvovali svoje delo!


Ne pozabite, da lahko učitelji z računi učiteljev ustvarijo tudi predloge za storyboard!


Natisni

Na voljo je veliko možnosti tiskanja. Če še niste poskušali tiskati, verjetno še niste videli, kaj lahko storimo! Na voljo je več možnosti za postavitev tiskanja, ki vam in vašim učencem olajšata delo, vključno z možnostmi za papir. Ne pozabite, da dejansko ne morate PRINT takoj, lahko shranite svojo snemalno knjigo ali celice snemalne knjige v PDF za poznejše tiskanje. Za pomoč pri procesu tiskanja si oglejte stran s pogostimi vprašanji za tiskanje.


Prenesi slike / PowerPoint

Združite digitalno pripovedovanje z genijem za storyboard! Z različnimi možnostmi prenosa ste najbolj prilagodljivi. Ta gumb vam omogoča, da snemalno knjigo ali ločene celice izvozite v .png, pdf ali .ppt format. V pojavnem oknu je na voljo več informacij, ki vam bodo pomagale izbrati:


Možnosti Prenosa in Izvoza Snemalne Knjige

Urejevalnik besedil

Ali vaši učenci pišejo raziskovalni članek o vulkanih? Ustvarjanje brošur? Izdelava menijev? Naredite nekaj z urejevalnikom besedil? Dodaj v nekaj Storyboard That slike! S prepletanjem besedil v urejevalnikih besedil je enostavno dodati slike - bodisi posamezne celice ali polne zgodbe. Ko prenesete svojo snemalno knjigo ali celice snemalne knjige (bodisi Image Pack, High Res ali Social Media), jih lahko obravnavate kot vsako sliko. Ne pozabite slediti ustreznim postopkom pripisovanja in citiranja.


Predstavitev razprave

Svojo zgodbo o ustvarjanju spremenite v odlično predstavitev. Gumb PowerPoint prenese vaše celice snemalne knjige na različne diapozitive predstavitve v programu PowerPoint. Prenos predstavitve je združljiv tako z Google Slides in Keynote. Poleg tega se vse atribucije slik iz integracije Photos for Class prikažejo na diapozitivu na koncu vaše predstavitve.

Predstavitev bo na privzeti Storyboard That oblikuje postavitev, vendar lahko obliko ali temo spremenite tako, kot želite. Prenos samodejno postavi celico snemalne knjige na levo, besedilo opisa na desni in besedilo v naslovnem polju v naslovnem prostoru prosojnice. Naslov celotne diaprojekcije bo naslov snemalne knjige. Seveda je datoteka mogoče urejati, zato jo naredite svoje! Več o tem iz članka Kako predstaviti.

Prenesite kot PowerPointov Primer

Blog in več

Obstaja veliko Bloggers tam zunaj, ki bi lahko uporabili malo Storyboard That znak (ali znakov)! Radi bi vam pomagali narediti svoje bloge še bolj zabavno (in izobraževalne / poučne ... vendar večinoma bolj zabavno!) Lahko vgradite svojo snemalno knjigo na vašo spletno stran zelo preprosto tako, da udarite v odrezek HTML, ki ga dobite, ko kliknete »Vdelaj«. Storyboard That ne deli vaših čudovitih stvaritev s svetom, razen če hočete ! Da bi lahko vdelali svojo snemalno knjigo, morate najprej objaviti zgodbo o snemalni knjigi, tako da kliknete »Zgodba o zgodbi o snemanju«. Če imate vprašanja o uporabi, si oglejte naš razdelek z vprašanji o avtorskih pravicah!


Torej, kjerkoli bi uporabili sliko, razmislite o Storyboard That! Naredite grafikone, plakate, kartice, spletne strani, delovne liste, igralne plošče in karkoli drugega za vašo učilnico. Flex te ustvarjalne mišice z storyboarding!
Ustvari Storyboard 

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)Pomoč Share Storyboard That!

Preberite več o našem blogu

Učitelj Priljubljene

Dobili največ iz Storyboard That s temi veliko funkcij!

Učilnica Lastnosti

V času vašega 14-dnevni brezplačni preizkus, boste vi in ​​vaši učenci imajo popoln dostop do vseh funkcij v razredu.

 • Neomejeno Snemalne knjige z do 100 celic
 • Osebna Učitelj Nadzorna plošča
 • Podpora za Google Sign On

Photos for Class

Preprosto zdi, da je popoln foto zaradi integracije z Photos for Class .

 • Milijoni Creative Commons fotografij
 • Samodejno navedena kadar se uporablja
 • Naredi scenarije POP

Zmogljiv izvoz

Ko je vaša snemalna knjiga ustvarjena, jo lahko enostavno izvozite v snemalne celice z visoko ločljivostjo, PDF, diaprojekcijo in še veliko več!

 • Izvozi v predstavitve PowerPoint, Keynote ali Google Slides
 • Naložite v svoj blog, wiki, e-pošto ali družabne medije
 • Ustvarite plakate za učilnice in tiskanje po meri

predstavitev Ready

Hitro pa vsak storyboard v predstavitvi prejeti takojšnje povratne informacije!

 • Ena Kliknite živo Diapozitivi
 • Izvoz v PowerPoint (Keynote in Google Predstavitve združljiva)
 • Ustvari novo predstavitev prav tako enostavno po urejanja
Začnite Brezplačni Preizkus Učiteljev

Iščete Več?

Oglejte si ostalo naših učiteljev vodnikov in učnih načrtov!
Naši Plakati na ZazzleNaši Spoznanja na Učitelje Pay UčiteljeClever Logotip Logotip Google Učilnice Student Privacy Pledge signatory
https://sbt-test.azurewebsites.net/sl/blog/e/show-off-your-storyboard
© 2020 - Clever Prototypes, LLC - Vse pravice pridržane.
Začetek Moj Brezplačni Preskus
Raziščite Naše Članke in Primeri

Preizkusite Naše Druge Spletne Strani!

Photos for Class - Iskanje šole-Safe, Creative Commons fotografijah! (To je tudi CITES za vas!)
Quick Rubric - enostavno in Delež privlačne Rubrike!
Raje drug jezik?

•   (English) Storyboard That with PPT and More   •   (Español) Storyboard That con PPT y Más   •   (Français) Storyboard That avec PPT et plus   •   (Deutsch) Storyboard That mit PPT und mehr   •   (Italiana) Storyboard That con PPT e Altro   •   (Nederlands) Storyboard That met PPT en Meer   •   (Português) Storyboard That com PPT e mais   •   (עברית) Storyboard That עם PPT ועוד   •   (العَرَبِيَّة) Storyboard That مع PPT وأكثر   •   (हिन्दी) Storyboard That पीपीटी और अधिक के साथ   •   (ру́сский язы́к) Storyboard That с PPT и другими   •   (Dansk) Storyboard That med PPT og mere   •   (Svenska) Storyboard That med PPT och mer   •   (Suomi) Storyboard That PPT ja lisää   •   (Norsk) Storyboard That med PPT og mer   •   (Türkçe) PPT ve Daha Storyboard That   •   (Polski) Storyboard That z PPT i więcej   •   (Româna) Storyboard That de Storyboard That cu PPT și mai mult   •   (Ceština) Storyboard That se PPT a více   •   (Slovenský) Storyboard That s PPT a viac   •   (Magyar) Storyboard That a PPT és több   •   (Hrvatski) Storyboard That s PPT i više   •   (български) Storyboard That с PPT и повече   •   (Lietuvos) Storyboard That su PPT ir Daugiau   •   (Slovenščina) Storyboard That z JPP in Več   •   (Latvijas) Storyboard That ar PPT un vairāk   •   (eesti) Storyboard That koos PPT ja edasi