https://sbt-test.azurewebsites.net/sl/blog/e/storyboarding-z-pametnih-prizorov

Kako Izkoristiti Smart Prizorišča v Razredu

Emily Swartz

Poiščite to in druge velike vire učiteljev v našem šolstvu Blog!

Ena najbolj kul funkcij Storyboard That za Storyboard That ponuja za prilagajanje, je tisto, kar radi imenujemo Pametni prizori . Pametne scene v bistvu uporabnikom omogočajo prilagajanje prizora na različne načine, od vremena, časa do časa, celo do pohištva. Zdaj lahko prilagodite tako like kot prizore, da se prepričate, da je vaša slikovna plošča točno takšna, kot jo želite, in svojim stvaritvam dodate več globine.

Čeprav so Pametni prizori že zelo zabavni, sem želel izpostaviti nekaj načinov, kako lahko pametne prizore s svojimi učenci uporabite za izboljšanje njihovega učenja! Za tiste, ki pametnih prizorov še ne poznajo, tukaj je hitra razčlenitev, seveda s pomočjo knjig za zgodbe!


[Opomba: nekateri primeri prikazujejo uporabljeno postavitev 16x9, vendar imajo tradicionalni prizori postavitve enake lastnosti!]


Najprej povlecite prizor v svojo celico. Ta primer prikazuje prizorišče pločnika mesta, ki ga najdemo v Scenah> Town.


Uredi Sceno


Drugič, kliknite gumb »Uredi prizor«, ki se prikaže v pogovornem oknu.

Potem se bo prikazalo to okno! Poglejte vse te možnosti! Izberite želene spremembe in kliknite »Posodobi prizorišče«


Zaslon Smart Scene

Tu so štirje pogledi istega prizora, ki jih lahko naredite s funkcijo Smart Scene!


Smart Scene City


Uporaba pametnih prizorov v izobraževanju

Zaporedni / risalni diagrami

Zlateh the Goat - Sequence
Zlateh the Goat - Sequence

Primer

Prilagodite to zgodbo

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)Ustvari Storyboard 

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)Obstaja veliko literarnih del, pri katerih ima vreme v zgodbi pomembno vlogo. Kratka zgodba Zlata koza se začne pozimi, vendar ni zapadel sneg. Glavni junak Aaron mu pravi, da mora družinskega koza Zlateh pripeljati k mesarju, da bi ga prodal, saj je družina zaradi pomanjkanja snega padla v težkih časih (patriarh družine si s krznimi oblačili preživi) . Opozorilo o spojlerju : Ko Aaron pripelje Zlateh v mesto, se zateče velika nevihta in oba najdeta zavetje v velikem senu. Po treh dneh v senenem nahodu se najdeta Aron in Zlateh in se vrneta domov. Družini zaradi snega ni treba več prodati koze in vsi skupaj uživajo v snežni praznični sezoni.

Tu ima vreme ključno vlogo v zapletu zgodbe. Brez snega mora družina prodati kozoroga. Zaradi snežne nevihte se morajo zateči za tri dni. Uporaba pametnih prizorov Storyboard That 's Smart Scenes poenostavlja prikaz družinskega doma pred / po snegu, pa tudi nevihto in druge zasnežene lokacije.

Če želite uporabiti pametne prizore za druge diagrame, kjer vreme morda ni tako ključni dejavnik v zgodbi, študentom predlagajte, da uporabijo druge funkcije pametnih prizorov, vključno s prilagoditvijo časa dneva, pa tudi dodajanje / brisanje pohištva in drugih predmetov v prizorih !


Tuj jezikBesedišče je ključni vidik v vseh učnih načrtih za tuje jezike. Naši pametni prizori so PERFEKTNI za pomoč študentom pri razumevanju besedišča za čas dneva, letne čase, vreme, oblačila in besedni zaklad. Študentom še lažje predstavljajo različne vrste vremena, s katerimi se morda ne srečujejo že tam, kjer so, in pomagajo pri postavljanju novega besedišča v kontekst.

V primeru na desni strani (vzeti iz načrta pouka o vremenu, letnih časih, mesecih, dejavnostih ) se v vseh treh celicah uporablja isti prizor, vendar je prilagojen z gumbom »Uredi prizor«!

Vidim, da je funkcija Smart Scene zelo uporabna tudi v tonah drugih tujih jezikov! Ste učitelj tujega jezika? Kako bi uporabili to funkcijo? Tweet vaš odgovor na @ StoryboardThat bomo objavili svoje najljubše!

Weather, Seasons, Months, Activities: Clothing
Weather, Seasons, Months, Activities: Clothing

Primer

Prilagodite to zgodbo

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)Ustvari Storyboard 

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)Storytelling

Train - Rain or Shine
Train - Rain or Shine

Primer

Prilagodite to zgodbo

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)Ustvari Storyboard 

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)
Storytelling lahko učencem pomaga pri delu na različnih spretnostih - od pisanja in branja do javnega nastopanja, če na koncu pripovedujejo svojo zgodbo svojim sošolcem.

Pametni prizori so odlično orodje za izboljšanje zgodbe s prilagajanjem vsake celice, da ustreza njenim potrebam. V tem primeru, čeprav ni besed, zgodbo povemo preprosto z uporabo možnosti prilagajanja vremena!

Pametni prizori lahko sprožijo tudi pogovor o tem, kako vreme v zgodbi vpliva na razpoloženje in kako lahko učenci učinkovito izberejo, v kakšnem vremenu želijo povedati svojo zgodbo. Večina študentov morda ne bo razmišljala o tem brez spodbud, a deževen dan je dali bodo svojim občinstvom drugačno vibro kot sončno!


Ob tako številnih možnostih prilagajanja na vsakem prizoru, da ne omenjam prilagodljivih likov in knjižnici iskalnih elementov, PLUS milijonov slik prek Photos for Class , možnosti za neverjetne zgodbe so neskončne! Študentje lahko prepuščajo svojo ustvarjalnost in pripovedujejo zgodbe, ki jih želijo povedati.
Ustvari Storyboard 

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)Slika Pripisov


Pomoč Share Storyboard That!

Preberite več o našem blogu

Učitelj Priljubljene

Dobili največ iz Storyboard That s temi veliko funkcij!

Učilnica Lastnosti

V času vašega 14-dnevni brezplačni preizkus, boste vi in ​​vaši učenci imajo popoln dostop do vseh funkcij v razredu.

 • Neomejeno Snemalne knjige z do 100 celic
 • Osebna Učitelj Nadzorna plošča
 • Podpora za Google Sign On

Photos for Class

Preprosto zdi, da je popoln foto zaradi integracije z Photos for Class .

 • Milijoni Creative Commons fotografij
 • Samodejno navedena kadar se uporablja
 • Naredi scenarije POP

Zmogljiv izvoz

Ko je vaša snemalna knjiga ustvarjena, jo lahko enostavno izvozite v snemalne celice z visoko ločljivostjo, PDF, diaprojekcijo in še veliko več!

 • Izvozi v predstavitve PowerPoint, Keynote ali Google Slides
 • Naložite v svoj blog, wiki, e-pošto ali družabne medije
 • Ustvarite plakate za učilnice in tiskanje po meri

predstavitev Ready

Hitro pa vsak storyboard v predstavitvi prejeti takojšnje povratne informacije!

 • Ena Kliknite živo Diapozitivi
 • Izvoz v PowerPoint (Keynote in Google Predstavitve združljiva)
 • Ustvari novo predstavitev prav tako enostavno po urejanja
Začnite Brezplačni Preizkus Učiteljev

Iščete Več?

Oglejte si ostalo naših učiteljev vodnikov in učnih načrtov!
Naši Plakati na ZazzleNaši Spoznanja na Učitelje Pay UčiteljeClever Logotip Logotip Google Učilnice Student Privacy Pledge signatory
https://sbt-test.azurewebsites.net/sl/blog/e/storyboarding-z-pametnih-prizorov
© 2020 - Clever Prototypes, LLC - Vse pravice pridržane.
Začetek Moj Brezplačni Preskus
Raziščite Naše Članke in Primeri

Preizkusite Naše Druge Spletne Strani!

Photos for Class - Iskanje šole-Safe, Creative Commons fotografijah! (To je tudi CITES za vas!)
Quick Rubric - enostavno in Delež privlačne Rubrike!
Raje drug jezik?

•   (English) How To Use Smart Scenes In Class   •   (Español) Cómo Utilizar Escenas Inteligentes en Clase   •   (Français) Comment Utiliser les Scènes Intelligentes en Classe   •   (Deutsch) Wie Smart Scenes in Klasse zu Verwenden   •   (Italiana) Come Utilizzare Scene Intelligenti in Classe   •   (Nederlands) How To Smart Scenes In Klasse Gebruik   •   (Português) Como Usar Cenas Inteligentes na Classe   •   (עברית) כיצד לנצל קלעים חכמים בכיתה   •   (العَرَبِيَّة) كيفية الاستفادة من مشاهد الذكية في الفئة   •   (हिन्दी) कक्षा में स्मार्ट पर्चे का उपयोग कैसे करें   •   (ру́сский язы́к) Как Использовать Smart Scenes в Классе   •   (Dansk) Sådan Udnyt Smart Scener i Klasse   •   (Svenska) Hur man Använder Smarta Scener i Klass   •   (Suomi) Miten Hyödyntää Smart Kohtauksia Class   •   (Norsk) Hvordan Utnytte Smarte Scener i Klassen   •   (Türkçe) Sınıfında Akıllı Sahneler Nasıl Kullanılır?   •   (Polski) Jak Wykorzystać Inteligentne Sceny w Klasie   •   (Româna) Cum Pentru a Utiliza Scene Inteligente din Clasa   •   (Ceština) Jak Využít Inteligentní Scény ve své Třídě   •   (Slovenský) Ako Používať Inteligentné Scény v Triede   •   (Magyar) Hogyan Használja Intelligens Jelenetek Osztályban   •   (Hrvatski) Kako Koristiti Smart Scene u Klasi   •   (български) Как да Използвате Интелигентни Сцени в Клас   •   (Lietuvos) Kaip Naudotis Smart Scenos Klasės   •   (Slovenščina) Kako Izkoristiti Smart Prizorišča v Razredu   •   (Latvijas) Kā Izmantot Smart Ainas Klasē   •   (eesti) Kuidas Kasutada Smart Stseenide Klassi