https://sbt-test.azurewebsites.net/sl/blog/e/značaj-poziranje

Nasveti in Triki za Pozicije Znakov

Anna Warfield

Poiščite to in druge velike vire učiteljev v našem šolstvu Blog!

Ker se toliko zgodb in stripov osredotoča na dinamične znake, je bistveno, da prenesemo prava čustva in dejanja v naše storyboards. Funkcija »povleci in spusti« omogoča zelo preprosto vnašanje znakov v vaše storyboarde, toda kaj naredite naslednje? V svojem času sem naredil veliko zgodbo. Naj delim nekaj trikov, ki sem jih pobral!

Informacije o Postavljanju Znakov
Informacije o Postavljanju Znakov

Primer

Prilagodite to zgodbo

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)Ustvari Storyboard 

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)


Najpogosteje se uporabljajo humanoidni znaki, ki imajo zelo širok spekter zmogljivosti. Če želite samo nekaj sekund, da izberete glavno idejo, izberite eno od hitrih pozicij na dnu polja Znak Poser.

Zgodba o Hamletu ima veliko čustvenega naboja, dejanja in seveda smrti. Hamletova zmedenost in oklevanje pri delovanju sta zelo pomembna za zaplet igre, zato moramo videti čustva na njegovem obrazu in njegovem telesnem jeziku. Oglejte si diagram parcele za Hamleta spodaj. Opazite šok, zaskrbljenost, zmedenost in različne položaje smrti.


Zakon Hamlet Pet Struktura
Zakon Hamlet Pet Struktura

Primer

Prilagodite to zgodbo

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)Ustvari Storyboard 

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)Pose znakov pomoč Snemalna knjiga ustvarjalec programske opreme, pomoč

Posnetek znakov


Vse te pozicije je mogoče ustvariti z izbiro različnih možnosti. Ko kliknete na "Uredi Pozo" v paleti za urejanje, imate možnost spreminjanja nagiba glave, izraza, položajev rok in nog, kot tudi smer, s katero se bo lik soočil. Vodnik za postavitev vam omogoča predogled izbire. Svoj lik lahko enostavno prilagodite tudi po začetku uporabe funkcije Insta-Pose.

Seveda lahko lik vedno predstavljate popolnoma sami! Tukaj je nekaj idej o tem, kako prikazati različna čustva v Storyboard Creatorju! Za še več nasvetov si oglejte Character Posing enega naših umetnikov.


OPOMBA BENE: Znaki v kategoriji Šport imajo posebne možnosti za poziranje.Zemljevid Čustev
Zemljevid Čustev

Primer

Prilagodite to zgodbo

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)Ustvari Storyboard 

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)V redu. Imate idejo. Zdaj pa na trike! Medtem ko morda ne boste mogli dobiti vsakega položaja točno tako, kot želite, obstaja nekaj stvari, ki jih lahko naredite, da bi vaše storyboards neverjetno umetniška dela in zgodbe!

Z Storyboard That programsko opremo za Storyboard That knjigo imate veliko moči. Prvi sneak tip, ki ga imam za vas, je, da se igrate s položajem vaših likov . Otrok v spodnji celici "Skok" samo kleči v zraku, toda z vrvico za skok in linijami gibanja je videti, da skoči. Ženska v celici "Sleep" stoji z nagnjeno glavo in zaprtimi očmi. Ker je postavljena vodoravno na posteljo, izgleda, da spi z glavo na blazini.

( Nasvet Pro: poiščite "učinek" v Storyboard Creatorju za premične vrstice.)

Primeri Glagolov
Primeri Glagolov

Primer

Prilagodite to zgodbo

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)Ustvari Storyboard 

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)


Ugotovil sem, da so čustva neurejena in da jih je mogoče prikazati na različne načine. Ljudski strah, sreča, jeza in še več se kažejo drugače, zlasti v dinamičnem liku, kot je Ebeneezer Scrooge. V spodnjem primeru je družina pravkar izgubila hišo pred ognjem. Lahko si predstavljate, da doživljajo vsa čustva naenkrat. Namesto, da bi bila vsaka oseba v družini v istem položaju z enakim izrazom, so vsi nekoliko drugačni, medtem ko še vedno izražajo žalost in skrb.

Primer Zbirke Zgodb Trenutnega Dogodka
Primer Zbirke Zgodb Trenutnega Dogodka

Primer

Prilagodite to zgodbo

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)Ustvari Storyboard 

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)


Za moj naslednji trik: obrezovanje ! Obrezovanje je eno najmočnejših orodij za urejanje, ki ga imamo, in to lahko storite veliko! Obrežite znake, da izgledajo tako, kot da so za mizo ali gledate skozi vrata. Vzemite glavo od spredaj pogleda na lik in ga postavite na stranski pogled na telo. Obrežite glavo enega znaka in jo položite na drugo! Obrežite zgornjo polovico znaka na noge v drugem položaju, da pokažete nagibanje!

Primer Obrezovanja
Primer Obrezovanja

Primer

Prilagodite to zgodbo

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)Ustvari Storyboard 

(To bo začelo 2 teden brezplačnega preizkusa - nobena kreditna kartica ni potrebna)


Sloj se razlikuje od obrezovanja . Z razslojevanjem lahko preprosto postavite ločene znake ali predmete enega na drugega, da prikažete globino ali pokrijete nekaj. V zgornjem primeru sem se najprej obrezal, poziral sem, nato kopiral in obrezoval, da sem dobil vsak kos, ki sem ga želel. Tako sem se lahko pokazal, da poskušam prikriti nekaj Stephaniejevih piškotov za mizo - mizo, ki je del prizora. Stephanie z razdraženostjo gleda skozi okno, vendar je njen lik prekrit s sceno prostora, tako da lahko vidiš le njen del, ki se kaže skozi luknjo v prizoru (okno). Scena na dvorišču se nahaja za Stephaniejevim značajem.


Pomoč Share Storyboard That!

Preberite več o našem blogu

Učitelj Priljubljene

Dobili največ iz Storyboard That s temi veliko funkcij!

Učilnica Lastnosti

V času vašega 14-dnevni brezplačni preizkus, boste vi in ​​vaši učenci imajo popoln dostop do vseh funkcij v razredu.

 • Neomejeno Snemalne knjige z do 100 celic
 • Osebna Učitelj Nadzorna plošča
 • Podpora za Google Sign On

Photos for Class

Preprosto zdi, da je popoln foto zaradi integracije z Photos for Class .

 • Milijoni Creative Commons fotografij
 • Samodejno navedena kadar se uporablja
 • Naredi scenarije POP

Zmogljiv izvoz

Ko je vaša snemalna knjiga ustvarjena, jo lahko enostavno izvozite v snemalne celice z visoko ločljivostjo, PDF, diaprojekcijo in še veliko več!

 • Izvozi v predstavitve PowerPoint, Keynote ali Google Slides
 • Naložite v svoj blog, wiki, e-pošto ali družabne medije
 • Ustvarite plakate za učilnice in tiskanje po meri

predstavitev Ready

Hitro pa vsak storyboard v predstavitvi prejeti takojšnje povratne informacije!

 • Ena Kliknite živo Diapozitivi
 • Izvoz v PowerPoint (Keynote in Google Predstavitve združljiva)
 • Ustvari novo predstavitev prav tako enostavno po urejanja
Začnite Brezplačni Preizkus Učiteljev

Iščete Več?

Oglejte si ostalo naših učiteljev vodnikov in učnih načrtov!
Naši Plakati na ZazzleNaši Spoznanja na Učitelje Pay UčiteljeClever Logotip Logotip Google Učilnice Student Privacy Pledge signatory
https://sbt-test.azurewebsites.net/sl/blog/e/značaj-poziranje
© 2020 - Clever Prototypes, LLC - Vse pravice pridržane.
Začetek Moj Brezplačni Preskus
Raziščite Naše Članke in Primeri

Preizkusite Naše Druge Spletne Strani!

Photos for Class - Iskanje šole-Safe, Creative Commons fotografijah! (To je tudi CITES za vas!)
Quick Rubric - enostavno in Delež privlačne Rubrike!
Raje drug jezik?

•   (English) Character Posing Tricks   •   (Español) Carácter que Presenta Trucos   •   (Français) Personnage, Poser, Astuces   •   (Deutsch) Zeichen Posing Tricks   •   (Italiana) Trucchi di Carattere Posa   •   (Nederlands) Karakter Poseren Tricks   •   (Português) Personagem, Posando, Truques   •   (עברית) טריקי תווים התחזו   •   (العَرَبِيَّة) الطابع يطرح الخدع   •   (हिन्दी) कैरेक्टर पोजिंग ट्रिक्स   •   (ру́сский язы́к) Трюки с Персонажами   •   (Dansk) Karakter Posing Tricks   •   (Svenska) Tecken Posera Tricks   •   (Suomi) Merkki Poseeraa Tricks   •   (Norsk) Tegn Poserer Triks   •   (Türkçe) Karakter Poz İpuçları   •   (Polski) Bohaterowie Tworzą Postacie   •   (Româna) Trucuri Dându Caractere   •   (Ceština) Znakové Pózování Tricks   •   (Slovenský) Triky Vytvárajúce Znaky   •   (Magyar) Karakter Pózol Trükkök   •   (Hrvatski) Karakter Postaju Trikovi   •   (български) Характеристики, Представящи Трикове   •   (Lietuvos) Simbolių Kelia Gudrybės   •   (Slovenščina) Znakov Poziranje Triki   •   (Latvijas) Rakstzīmju Rada Triki   •   (eesti) Märkide Gatti Trikid